$199 co noc
$199 co noc
Quintessentials Bed Breakfast And Spa, East Marion, New York

Quintessentials Bed Breakfast And Spa

East Marion, New York - 8985 Main Road, Pob 574

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Nocleg i śniadanie

Doświadczenie najlepszych ucieczka do romansu, odpoczynku i odnowy na dalekie Wyspy North Fork na 1840 Wiktoriańskie bed and breakfast inn określonych w prawie hektarowej dojrzałych, krajobrazowy, podstawy featuring pełnej obsługi Day Spa obsadzone przez licencjonowanych specjalistów oraz ogród japoński medytacji

  • Quintessentials Bed Breakfast And Spa, East Marion, New York, New York hotele i hostele
  • Quintessentials Bed Breakfast And Spa, East Marion, New York, Niska gwarancja ceny podczas rezerwacji hotelu z Instant World Booking w East Marion
Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Nocleg i śniadanie
  • Rok budowy: 1840
  • Odnowiony: 2004
  • Klasyfikacja publiczna: 4
Nocleg i śniadanie zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $199


Nocleg i śniadanie udogodnienia

Doświadczenie kraju świeżego powietrza, unspoiled plaże, senne wioski rybackie, uprawne, winnice i wyzwań sportowych i działalności. Delicious gourmet food, comfortable, antykwariaty urządzone pokoje z łóżkami posturpedic, dobrego czytania światła i prywatnych, ensuite łazienki i pomieszczenia na usługi spa, zwiększenie najistotniejszego przygody. Najlepszy ze wszystkich, otrzymają ciepły uwagę osobowych i prywatności, gdy chcemy go.

Wyposażenie pokoju

Nasi goście wielokrotnie powrócić do korzystania z udogodnień, takich jak pokój clawfoot wanna, plusz ręczniki, szaty i kapcie, piękne linens i dół smoczek, suszarka do włosów, odtwarzacz CD, radio, budzik, kabel TV / VCR, komputer gniazda, świeże kwiaty, mineralny wody i czekoladek na ich poduszki.


Zasady
Szczegóły ceny

$199 - 299 co noc

Przed przyjazdem należy poprosić o dodatkową kaucję. Jeśli tak, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio po potwierdzeniu rezerwacji.

Dostępne rabaty

W połowie tygodnia, Biznes

Lokalizacja - Nocleg i śniadanie

8985 Main Road, Pob 574
East Marion
New York    11939