Bed and Breakfast Northern Ireland

Bed and Breakfast Northern Ireland

Newtownards, Northern Ireland - Road, Ballywalter
£69 za noc
£69 za noc

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Nocleh se snídaní

Se nachází v krásném smaragdového ostrova Severním Irsku, v Ards poloostrově, v Ballywalter, nabízíme dvě krásné pokoje a mnoho rekreačních zařízení, jako čítárna, bar s kulečníkem, posilovna, domácí kino projektor s vysokým rozlišením, zahrady, altán pro odpočinek a číst nebo studovat s přístupem k internetu.

Kromě tohoto domu je jen 10 minut chůze od pobřeží, s výhledem na Skotsko a Wales, pláže, restaurací, obchodů, barů, atd.
Dům se nachází v centru poloostrova, prostor míru, klidu a svobodě, což je ideální pro páry, kteří hledají únik pro 2 nebo 3 dny v týdnu nebo o víkendech.

Volitelné:
Knihovna a od letiště Belfast, autobusové nádraží a vlakové nádraží (60 liber)
Cestovní ruch průvodce zájezdy nabízené na poloostrově, navštěvovat dvě panská sídla aristokracie století 17, Scrabo Tower, Portaferry, výlet přes Strangford Lough trajektem do obce Strangford.
Můžete také přejít k návštěvě na severu, včetně Bushmills Distillery, slavný Causeway Krkonoš a Carrick-a-Rede lanové dráhy.
Prohlídka města Belfast a jeho okolí jsou k dispozici, kde můžete vidět dopad univerzity královny, budova parlamentu, okolí Titanic, kde můžete vidět suchého doku, kde vybudoval slavnou loď, atd. muzeum Titanic (kontrola cen)

Umístění letiště: 40 minut
Belfast Poloha: 30 minut
Cena za dvoulůžkový pokoj a noc: 45 až 75 libra

AKČNÍ NABÍDKA! V březnu, pouze 59 liber za Dvoulůžkový pokoj! REZERVOVAT ...!!!!

Prostor
  • Typ majetku: Nocleh se snídaní
  • Nocleh se snídaní pokoje / jednotky: 2
Nocleh se snídaní ubytování

Nejnižší dostupná cena: £69

Dvojitý
  • Přihlaste se po: noon
  • Podívejte se předtím: noon

Nocleh se snídaní vybavení

Letiště vyzvednutí BBQ oblasti Bar / lounge Pláž Snídaně v ceně Autopůjčovna Děti povoleny výtah není k dispozici Vybavení Posilovací stroje Gameroom Zahrady Golf Historické stránek výrobník ledu Item3 Povlečení Multi-kulturní pracovníci Noviny / časopisy No curfew parkoviště (zdarma) Domácí zvířata nejsou povolena Sport / činnosti Prohlídka / okružní pomoc program WIFI (zdarma) item2 vytvořit seznam s odrážkami stylu. Příklad: item1 oddělené čárkami

Vybavení pokojů

Vybavení Železo / žehlicí prkno Item3 Mikrovlnné Non-kuřácké pokoje Lednice Telefon Televize Televize (kabel / satelit) VCR / DVD WiFi item2 vytvořit seznam s odrážkami stylu. Příklad: item1 oddělené čárkami


Politiky
Podrobnosti o ceně

£69 za noc

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Umístění - Nocleh se snídaní

Road, Ballywalter
Newtownards
Ards District
Northern Ireland  GB  BT22 2NU

Zeměpisná šířka: 54.55414, Zeměpisná délka: -5.50999