$60 za noc
$60 za noc
Del Prado Inn, Cusco, Peru

Del Prado Inn

Cusco, Peru - Calle Suecia 310
4.7   

3 Celkový počet recenzí

 • Výjimečně bezpečné
 • Pozoruhodně čistý
 • Prvotřídní zaměstnanci
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

WONDERFUL HOTEL !!!! ... I have just stayed at the Del Prado Inn for 3 nights during a Christmas holiday in Cusco and I enjoyed very very much. Location is wonderfu- just a corner from Plaza de Armas-l, staff is absolutely great and the rooms are very confortable.

Popis - Hotel

Pár kroků od turistických atrakcí, 10 metrů od náměstí hlavního města Cuzco - Peru (hlavní město incké říše), chůze od starobylé ruiny s Inca zřícenina uvnitř vlastní umístění, postavený na 17. století majetku, s veškerým moderním komfortem života, Kabelová televize, Mini-bary, trezorové místnosti, telefon v ložnici a koupelnu, jacuzzi, elektronické zámky, pokojová služba, atd. Všichni zaměstnanci jsou vysokoškolští absolventi v oblasti cestovního ruchu Hotel speciality, plynně v angličtině, francouzsky, německy.

 • Del Prado Inn, Cusco, Peru, Peru hotely a ubytovny
 • Del Prado Inn, Cusco, Peru, Malé hotely a hotely všech velikostí v Cusco
Prostor
 • Typ majetku: Hotel
 • Hotel pokoje / jednotky: 18
 • Rok postavený: 2001
 • Renovovaný: 2008
 • Veřejná klasifikace: 3
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $60

Dvoulůžkový Jednotný Suite Triple Twin
 • Přihlaste se po: 10:30am
 • Podívejte se předtím: 10:00am

Hotel vybavení

Del Prado Inn je nový koncept v luxusní ubytování v Cuzco, naše pokoje počítat se stejnými prvky, které lze nalézt v major luxusní hotelové řetězce, každý pokoj má zakázku nábytek z jemného lesy, luxusní dřevěné podlahy, ústřední topení, elektronické zámky , telefony v ložnici a koupelnu, vanou a sprchovým koutem, kvalitní matrace, clock-rádio, pokojová služba, Wake-up call, prádelna a místnost trezory, některé naše pokoje mají jacuzzi a některé jiné mají balkony na hlavní náměstí , je zahrnuta snídaně.

Bez jakékoliv pochybnosti, jsme schopni poskytovat našim hostům velmi pohodlný pobyt a celková spokojenost, která na ně bude, vrať se a doporučují naše zařízení.

Naše zařízení, počítat s výtahem, faxové služby, trezor na recepci, blízko okruhu TV ve společných prostorech pro zvýšení bezpečnosti, mezinárodní i místní kuchyně, a všichni naši zaměstnanci jsou profesionálové vystudoval v hotelu a cestovní ruch specialit, všechny z nich plynně alespoň jeden cizí jazyk.

Začali jsme tuto službu na mezinárodní a vnitrostátní cestující s cílem pozvednutí kvality služeb na podporu Cuzco jako určení, dnes jsou spojeny s WorldRes, Bed And Breakfast SABRE a dalších mezinárodních organizací, a brzy bude pracovat směrem k naší ISO certifikace.

24-hod recepce Letiště přejímaný Snídaně v ceně (plný) Výtah Hot vana Prádelna / komorník služby Strava plány Multi-kulturní pracovníci otevřeno 24 hodin Domácí zvířata nejsou povolena Restaurace na místě Pokojová služba trezor-denně Taxi služba Tour pomoc měniče napětí k dispozici WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Del Prado Inn je nový koncept v luxusní ubytování v Cusco.

Naše pokoje nabízejí stejné pohodlí a nalézt ve velkých luxusních hotelů po celém světě, každý pokoj je vybaven vlastní nábytek vyrobený z jemného dřeva, elegantní dřevěné podlahy, ústřední topení, elektronické Dveře přístup zámky, telefony v ložnici a koupelnu, vanou a sprchovým koutem, hojnosti, horké vody 24 hodin denně, luxusní a komfortní lůžkoviny, kabelová televize, radiobudík, room service, 24 hodin recepce a prádelna službách, odbytiště pro 110 a , 220, kromě několika pokoje mají krytý jacuzzi, zatímco jiní si balkony s výhledem na hlavní náměstí.

Balkony Hodiny radio Elektronický klíč Faxové služby Fén denní úklid Mini-bar Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna Sejf v pokoji Nekuřácké pokoje Telefon Televize Televize (kabel / satelit) WIFI Wake -až hovorů


Sousedství

Del Prado Inn se nachází v centru města Cuzco, kroků od hlavního Plaza (Plaza de Armas) a kroků od hlavních turistických atrakcí.

Body zájmu
 • Hlavní náměstí Cusco, méně než 2 metry
 • Puca Pucara archaeologycal místo, méně než 20 minut
 • Katedrála, méně než 3 minuty
 • Tambomachay archaeologycal místo, méně než 20 minut
 • Qoricancha Temple "Sun Temple", méně než 5 minut
 • 10 minut od letiště
 • Sacsacyhuaman Archaeologycal Group, méně než 10 minut
 • Méně než 10 minut od vlakového nádraží
 • Qenqo Archaeologycal místo, méně než 15 minut
 • Méně než 15 minut od autobusového nádraží

Jídlo a pití
Jíst v domě
Mama Killa Bistro
Obědy a večeře k dispozici

Politiky
Podrobnosti o ceně

$60 - 94 za noc

Pro Intiraymi slavnost máme různé sazby

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican ExpressDiscover

Dostupné slevy

Pro skupiny nabízíme 7% sleva

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

PODMÍNKY

Je důležité si všimnout, že jsme povinni cestujícím úplné informace za účelem potvrzení rezervace.

Sankce:
Pokud ke zrušení je s více než 7 dní před příjezdem, nebudeme uplatňovat žádné sankce.
Pro každé zrušení provede do 6 dnů před příjezdem, musí podléhat sankci z první noc částka za Last minute zrušení
. Budeme ctít pozdní příjezdy až další den, jestliže vnitrostátní lety (Lima / Cuzco) je zrušit / zpoždění kvůli počasí.

Umístění - Hotel

Calle Suecia 310
Cusco
Departamento de Cusco
Peru  084

Zeměpisná šířka: -13.51467, Zeměpisná délka: -71.97975

Jak se tam dostat

Od Cusco Hlavní náměstí, trvat Uriel Garcia (North Corner), projít pár kroků do Uriel Garcia, Hotel se nachází na pravé ruce.

Příjezd z letiště:

Žádost taxikář která mají být přijata na Uriel Garcia (známý také jako Suecia) přímo na hlavním náměstí (Plaza de Armas).

Setkání místa:
Letiště
Vlak
Autobus

Nejbližší letiště: Velazco Astete letiště. 10 minut od letiště.