Townhouse Hotel Manila

Townhouse Hotel Manila

Manila, Philippines - Villa Carolina Townhouse, 31 Bayview Drive & Roxas Blvd
PHP 335 za noc
PHP 335 za noc

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Manila PŘÍJEZD: Obvykle doporučujeme našim hostům, aby se jeden z Taxi / Dopravní služby, která je po pasové a

Townhouse Hotel se nachází 1, 5 míle (2, 5 km) ze všech čtyř Manila Letiště, NAIA 1, Centennial 2, domácí a NAIA na stromě Manila Bay dlaň lemovaný Roxas Blvd. Townhouse Hotel je jediným místem v Manile, který poskytuje kombinaci teplé, přátelské místo pro setkávání "světoběžníky" v bezpečné, čisté, komfortní turistické styl za nejnižší ceny v Manile. Jsme rádi, že i nadále pomáhat našim hostům skutečně pocit, že jsou "domácí". Vítejte na rodině světoběžníky!

Jejich první hosté pět švédských mladíků Bill se setkal v Hong Kongu, který se setkal na Trans-sibiřská železnice a mířili na Filipíny, od té doby cestujících z 93 zemí, které můžete věřit o dům. Po několika letech, hosté psal Lonely Planet, Jens Peters "zveřejnění a další cestovní průvodce doporučuje Townhouse hledá levné, bezpečné, čisté a přátelské místo k pobytu v Manile. Nyní, po neustálé zlepšování a rozšiřování projektů, jejich Penzion nabízí teplou, rodinnou atmosféru, kde cestující setkat, Stories Exchange cestovat a užít si "kouzlo" energii Cestování Svět na bezpečné a pohodlné prostředí s 32 jedinečných pokojů (dva pokoje bez stejný ) s pokoji chlazený ventilátorem a vzduch-stabilizují a soukromé lázně s koupelnou a sdílení a nově přestěhoval ložnici s 6 bedspaces v naší jednotce 11.

My se doporučuje v oblasti Česká republika Průvodci Jens Peters ", v angličtině i Deutsch, Lonely Planet v SE Asii, na Filipínách a tkanička průvodce a další.

Manila příjezdem: Po pasové a celní, procházejí první soubor posuvné skleněné dveře, než se vnější vzhled pro malé taxi / doprava stánky, (jeden je Nissan taxi.) Dejte jim naši adresu, stres "Tambo", aby věděli, že jsme v blízkosti letiště a nebude vám přeplatek, který je společný. Když přijedete na nás budete vyzváni k podpisu taxi přijetí. Vítej doma!

Servírovací svět cestovatele od roku 1986 - hosté z 93 zemí byly přivítal Bill, Lorna a Manila zaměstnanců. Vaše "domov" a domovskou základnu na Filipínách!

Prostor
 • Typ majetku: Manila PŘÍJEZD: Obvykle doporučujeme našim hostům, aby se jeden z Taxi / Dopravní služby, která je po pasové a
 • Manila příjezd: obvykle doporučujeme našim hostům, aby se jeden z taxi / dopravní služby, která je po pasové a pokoje / jednotky: 30
 • Rok postavený: 1985
 • Renovovaný: 2009
Manila příjezd: obvykle doporučujeme našim hostům, aby se jeden z taxi / dopravní služby, která je po pasové a ubytování

Nejnižší dostupná cena: PHP 335 (Philippine Peso)

Dvojité Velké Aircon Lázně Cabletv Smíšené kolej Quad Single
 • Přihlaste se po: 7:00am
 • Podívejte se předtím: noon

Manila příjezd: obvykle doporučujeme našim hostům, aby se jeden z taxi / dopravní služby, která je po pasové a vybavení

Máme 34 pokojů, 8 ceny z P330 do P1060 / noc & P180 / noc lůžko prostor a žádné dva pokoje jsou stejné se sedmi různými ceny v závislosti na velikosti, chlazený ventilátorem a klimatizací, s vlastní koupelnou nebo s podílem koupelnou nebo s nebo bez TV. Některé pokoje pryč z ulice, jsou tiché, Most pokoje jsou umístěny v 2. patře s menším počtem místností v přízemí a třetím patře.

24-hod recepce Letiště vyzvednutí snídaně (za příplatek) Rozpočet cestovní informace a tipy Děti povoleny měny Free Wi-Fi Gay přátelský Prádelna / komorník služby Povlečení Noviny / časopisy No curfew k dispozici 24 hodin parkoviště (zdarma) Domácí zvířata restaurace Pokojová služba Kouření povoleno Prohlídka / okružní pomoc Dopravní servis všech 4 Manila Letiště měniče napětí (WiFi) autobusového nádraží a Mall Asie

Vybavení pokojů

Máme 34 pokojů a dva pokoje jsou stejné se sedmi různými ceny v závislosti na velikosti, chlazený ventilátorem a klimatizací, s vlastní koupelnou a sdílet s koupelnou nebo s nebo bez kabelové TV. Některé pokoje pryč z ulice, jsou tiché, 18 pokojů se nachází ve 2. podlaží 8 místností v přízemí a 8 pokojů ve třetím patře

Vezmi. Poznámka: Pokud nejste spokojeni s místnosti ve které se zobrazí, neváhejte požádat naše zaměstnance tak, aby zobrazoval jiný nebo všechny dostupné prostory.

A / C klimatizace Ensuite Žehlička / žehlicí prkno Vlastní koupelna Rollaway lůžek k dispozici Koupelna přeháňky bez vany Telefon Televize Televize (kabel / satelit) měniče napětí WiFi Úklidová služba


Sousedství

Mezi 4 Manila letištní terminály, NAIA1, Centennial2, NAIA3 a domácích a promenáda v Asii na kokosovou palmu Manila Bay dlaň lemovaný Roxas Blvd, jednu minutu od Bayview Towers & NAIA Road, chůze na Baclaran jedné z největších asijských styl trhu oblastí se stovkami dodavatelů.

Body zájmu
 • NAIA 1 Mezinárodní letiště 1, 5 mil
 • Baclaran Nákupní zóna
 • Velvyslanectví Japonska 1 mil
 • Centeenial 2 letiště PAL Int vnitrostátní lety a 1, 5 mil
 • Cuneta Colliseum 1, 5 mil
 • Domácí Airlines Letiště Zest a Seair 1, 5 mil
 • San Juan de Dios nemocnice 1 míle
 • NAIA 3 Vnitrostátní a mezinárodní letiště 2, 5 mil
 • Makati Financial District 4 mil
 • Mall kilometrů Asii 2, 5, 30 minut chůze
 • Velvyslanectví USA 4, 5 mil

Jídlo a pití
Jíst v domě
Townhouse Menu
Místní a mezinárodní Oblíbené homecooked jídel denně od 6 do půlnoci, občerstvení a nápoje podávané 24 hodin
Jídlo venku
McDonalds
Hamburgery a lokální položky
Kentucky Fried Chicken
Kenny Rogers
Homestyle americké Menu
International dům lívanců
Variety americké Oblíbeným
Čau King & Jollibee
Místní filipínský Oblíbené

Politiky
Podrobnosti o ceně

PHP 335 - 1,060 za noc (Philippine Peso)

Bedspace P180 Soukromé pokoje 8 Ceny od P300 na P950 na 1 nebo 2 osoby P150 / další osoby, děti do 8 let ZDARMA

Kreditní karty jsou přijímány na místě: PayPal

Dostupné slevy

Týdenní slevy Jedna noc zdarma, měsíční slevy ventilátoru klimatizované místnosti 6 nocí zdarma, klimatizované pokoje 8 noci zdarma

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Pokud nás budete kontaktovat i den před původním datem rezervace telefonicky, emailem nebo textovou zprávou můžeme změnit rezervaci data bez trestu.

Umístění - Manila PŘÍJEZD: Obvykle doporučujeme našim hostům, aby se jeden z Taxi / Dopravní služby, která je po pasové a

Villa Carolina Townhouse, 31 Bayview Drive & Roxas Blvd
Manila
City of Manila
Philippines  1700

Zeměpisná šířka: 14.52076, Zeměpisná délka: 120.99402

Jak se tam dostat

Manila PŘÍJEZD: Obvykle doporučujeme našim hostům, aby se jeden z Taxi / Dopravní služby, která je po pasové a celní a hned za hranicemi Ninoy Aquino mezinárodní letiště (NAIA), line / fronty na taxi "ostrov v přední části domácí Letiště, chytit taxi před Centennial letiště Terminál 2 nebo před doprava na NAIA3 terminálu letiště. V poslední době náš starý přítel Jerry životní půl roku na Sardinii přišel pozdě v New NAIA najít zcela nové žluté taxíky čekají na nástupu a výstupu cestujících nabíjení jen jejich taxi metrů, ale zatím nikdo z ostatních hostů se zmínil, že možnost.
 
1. Mimo Ninoy Aquino mezinárodní letiště Road (NAIA Road), po druhé sérii na posuvné skleněné dveře, podívat se doleva doprava stánku. Naposledy, když jsem přišel já platí pouze P108, tak jsem zaplatil mladý řidič P140.
 
Na naměřených Taxi v rozporu se doleva, aby naši adresu:
 
Villa Carolina Townhouse, 31 Bayview disk a Roxas Blvd (prohlásil RO Höss) Tambo, Paranque, Metro-Manila, Filipíny.  To je 10 minut ze všech 4 letištních terminálů a okolí Bayview Towers.
 
Stresu "Tambo", takže vědí, že místo je v blízkosti letiště. Budete mít potvrzení, které musíte se přihlásit, když se dostanete na Townhouse Hotel!
 
nebo ze všech čtyř letišť, řeknete taxikáři následovat NAIA Road a odbočíte vpravo na Roxas BLVD, dokud Bayview Towers je na pravé straně.  Jste 1 minuta pryč!
 
Pokračujte rovně na 150 metrů Roxas. Odbočte vpravo na první malé ulice, Bayview DRIVE. Townhouse je 30 metrů vpřed na levé straně.  WELCOME "HOME"!

Řadový Airport Service:
My jsme více než rádi, aby vás vyzvednout při příjezdu přízemí ROZŠÍŘENÍ PROSTOR naproti parkoviště u Ninoy Aquino mezinárodní letiště. O Pokud přijedete na jeden Centennial Terminálu 2 (Philippine Airlines), nový Terminál 3, nebo na domácí letiště jen čekat před příjezdem oblasti. Volejte naší pevné linky Tel # s, používáte-li místní Cell / Mobile Prefix (02) Pokud používáte telefonní budky, pak # požádat náš řidič, Cerilo k vyzvednutí vás buď s našimi středně modré Honda Civic nebo naši modrou Delica 7 cestujících Van nebo postupujte podle návodu výše.
Townhouse Ceny Airport Service od 6 do půlnoci
1 nebo 2 osoby P120
3 nebo 4 osoby P140
5 nebo 6 osob P160
 
Od půlnoci do 6AM přidat P50, která jde přímo k našemu řidiči za pobyt se nebo se probouzet dřív.
 
 
1. Změna trochu peněz uvnitř letiště být jisti, a požádat o malou změnu v mincích P1 peso po telefonu. V pořádku?
 
2. Při prvním jdou mimo letiště nevidíte této oblasti. Projít druhou sadu posuvné skleněné dveře a uvidíte, 4 + pruhu silnice s rozdělením ostrova. Ať už výstup na pravé nebo na levé pohybu směrem k centru a chodit přes 4 pruhy, postupujte směrem dolů, doleva nebo doprava pokračovat dolů po šikmé rampě.

3. Zavolejte nám z mince telefonů P1 platí. Používáte-li místní mobilní telefon Předvolba (02) Jsme jen 1-1/2 míle (2, 7 km) pryč, ale s dopravou by mělo trvat 10 až 20 minut. Podívejte se na středně modré Honda Civic nebo Van se střešní nosič. Účtujeme P130 pro 1 nebo 2 osoby & P150 na 3 nebo 4 osoby & P200 pro cestující s velkými zavazadly nebo Balikbayan boxů příliš velké pro naše Honda Civic nebo 5, 6 nebo 7 osob v našem Van.

Nejbližší letiště: 1-1/2 míle od NAIA 1, Centennial 2 a vnitrostátní letiště, 2-1/2 míle NAIA 3 letištním terminálu