€28 co noc
€28 co noc
Ribeira Valley Surf Camp, Ericeira, Portugal

Ribeira Valley Surf Camp

Ericeira, Portugal - Calçada Do Cravo, Santo Isidoro

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Wynajem na wakacje

Ribeira Valley Surf Camp jest to rustykalny dom zbudowany w 1811 roku i odbudowany w 2008 roku.

Wewnątrz piękne gospodarstwo tego obiektu to idealne połączenie między państwem i morze.

Dom posiada 3 pokoje, posiadająca pełną zdolność 9 osób. Jednym ze wspólną łazienką i jeden w pełni wyposażona kuchnia dla naszych klientów.

Oferujemy także naszym klientom lekcji surfingu, śniadanie i kolacja i transfer na lotnisko.
Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt.

Zameldowanie: po 18. 00 (ale możemy zmienić, jeśli klient potrzebuje)
Check out: do 0:00 (Możemy również zmienić, jeśli klient potrzebuje)
Warunki anulacji jest 72 godziny
Gotówka w dniu przyjazdu

Ribeira Valley Surf Club położony jest w pobliżu Ribeira d'Ilhas Beach, między Ericeira i Ribamar. Położony na wybrzeżu atlantyckim jesteś na około 55 km Peniche i 60 km lotniska w Lizbonie, z godziny autobusami do Ericeira, tradycyjna wioska rybacka i Portugalii Mekki surfing, znany na całym świecie jako jeden z najlepszych miejsc do surfowania w Europie.
Od 1985 roku gościł (WQS ASP) mistrzostw świata. Wypoczynku na plaży oferuje idealne fale na wszystkich poziomach, i to tylko w niewielkiej odległości od kilku dobrych Portugalii przerwy surfing, takich jak Pedra Branca i Coxos.
Idealne miejsce do surfowania, relaks lub pójść na ryby sport, lotniarstwo lub kontemplować zachód słońca na ocean. Ericeira natychmiast otoczony krajobraz głębokich dolin i wzgórz wzrasta od morza. Krajobraz jest przerywana przez małe wioski i farmy z silnymi wiejskich tradycji, te uzupełniające boczne drogi są warte odkrycia i uczucie. Zapraszamy do Ericeira poczuć charakter w najlepszym wydaniu i wzbogacić swoje wspomnienia z wielką surfowania i więcej ....

Nasz obóz to znajduje się w pięknej miejscowości Ericeira.

Ericeira się to urokliwe miasteczko z białymi domami, z akcentami malowane ramki, podszewka wąskich uliczek. Ericeira jest także doskonale usytuowany w połowie drogi między Peniche na północ i na południe od Lizbony o niespełna godzinę drogi samochodem. Wizyta w stolicy Portugalii jest koniecznością.
Inne prime zwiedzaniu okolicy obejmują Mafra Palace i Sintra. Wzorowany na cześć słynnego El Escorial w Madrycie, Mafra Palace jest architektonicznym dziełem niezwykłej wielkości i majestatu, zbudowany w 18 wieku przez królewskich Joao V. Portugalii największy budynek, projekt był tak wielki, że małe miasta zbudowano tylko do domu pracowników ! Pałac ponad 800 pokoi z widokiem na ogrody przez około 4500 drzwi i okien.
Dalej na południe w kierunku Lizbony, turystycznej miejscowości Sintra schronisk wodach u podnóża Serra da Sintra była długa i uprzywilejowanych przez Portugalczyków Royalty i angielskiej arystokracji jako miejsce na letni wypoczynek. Miasteczko znajduje się w gęsto zalesionym ustawienie, z bujnymi ogrodami, starych pałaców i willi z rozpadających się blask. Ten stylowy i romantyczny kompleks architektoniczny znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.
Wizyta w średniowiecznym mieście Peniche, na północ od Ericeira, jest również warta, tym bardziej za to, że innym renomowanych surfować miejscu.

Nowa wersja:

Od dziś i na, również naszym klientom pełne zakwaterowanie w drewnianych domkach. Bungalowy położone są w stylu rustykalnym miejscowości Santo Isidoro. Każdy domek ma możliwości się z 3 osób z łazienką dla każdego. W trzecim Bungalow można znaleźć w pełni wyposażona kuchnia dla własnego użytku.

Spójrz na pictutes!!

  • Ribeira Valley Surf Camp, Ericeira, Portugal, Portugal hotele i hostele
  • Ribeira Valley Surf Camp, Ericeira, Portugal, Znajdź niesamowite oferty i autentyczne recenzje gości w Ericeira
Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Wynajem na wakacje
  • Wynajem na wakacje pokoje / jednostki: 2
  • Rok budowy: 1811
  • Odnowiony: 2008
Wynajem na wakacje zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: €28

Double Quad Triple

Wynajem na wakacje udogodnienia

grill Plaża Wypożyczalnia rowerów Śniadanie (dodatkowa opłata) Dzieci dozwolone Ogrody Linen included Sport / działalność

Wyposażenie pokoju

Triple Pokój: Funkcje 2 łóżka, jedno łóżko pojedyncze i jedno podwójne łóżko. Do pokoju można stóp 3 osoby ze wspólną łazienką.
Jeśli klient chce zostać z tego pokoju jak prywatne im potrzebne do potwierdzenia z nas jest to możliwe

Quad Pokój:. Hotelu 3 łóżka, 2 łóżka pojedyncze i jedno podwójne łóżko. Wielki pokój dla grupy przyjaciół.

pokoje Mountain View Wspólna łazienka


Zasady
Szczegóły ceny

€28 - 85 co noc

Karty kredytowe: Niedozwolone na miejscu

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

Reszta płatności jest zrobione gotówką w dniu przyjazdu.
72 godzin anulowania.

Lokalizacja - Wynajem na wakacje

Calçada Do Cravo, Santo Isidoro
Ericeira
Lisboa (Lisbon)
Portugal  2640-086

Jak się tam dostać

Klienci mogą dojść do Ericeira z Lizbony autobusem (co godzinę mają jedną przybywających do Ericeira z Campo Grande w Lizbonie)
Taksówką.
I przez nas. Oferujemy także transfer na lotnisko. (Aby uzyskać więcej klientów informacje muszą się z nami skontaktować przez e-mail)

Najbliższe lotnisko: Lotnisko w Lizbonie - 40 km od Ericeira