Hledat dostupnost a rezervovat hned

Riad Jardin Grenadine

Vyhledat místa v okolí

Nejoblíbenější nemovitosti v Marrakech
Nejlepší vlastnosti v Marrakech
Nejlevnější nemovitosti v Marrakech

Nejoblíbenější nemovitosti v Morocco
Nejlepší vlastnosti v Morocco
Nejlevnější nemovitosti v Morocco

Populární nabídky v Marrakech, Morocco
Riad Jardin Grenadine

Dům pro hosty

Všechny pokoje Ryad Jardin Grenadine jsou individuálně zdobené a stejně jako jídlo, květiny .. Maroko, všechno je plný barev, včetně listů a ručníky.
Každý pokoj je vybaven vzduchem-klimatizace a trezor. A malá sada obsahující mýdlo, sprchový gel, šampon, a Šití, kartáček / pasta na zuby, sprcha-víčko a bavlny pupeny, a pár nenucený mezcích je pro svou osobní potřebu.

Bahija ložnice:
- Mezi těmito dvěma verandy, tento velký pokoj vybaven superb lůžko a den v posteli svítivým prostor s okny a balkonem s výhledem na bazén.
Azurově modrá tadelakt dává elegantní půvab této ložnici a ensuite bathroom zvýšená o záblesk z mosazi pánve

Malika ložnice:
- Zahájení na nádvoří, tento vzduch-stabilizovaným mini-suite vyznačuje velkou postel s nebesy a samostatné lůžko. Dekorace do tónů zelené-bronz je elegantní a rafinované. Pro vaši bezpečnost, a trezor byl instalován.
Ensuite bathroom je měkká Safran tadelakt

Khadija ložnice:

-V prvním patře z veranda, tento dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky je ideální pro dva přátelé nebo rodiče s dítětem. Tato místnost je vyzdobena v měkké červené tóny Marrakech zatímco ensuite bathroom je v tadelakt 'zouak'.


Laila ložnice

-To je druhá ložnice v prvním patře a vyznačuje velkou postel. Zdobené in barev na ametyst, místnosti odráží soft-klenot jako záře. Zde se budete cítit v celkové harmonii jako dívat se na vodu z bazénu.


Nahema ložnice
 - Malá ložnice s její postele s nebesy a koupelnou ensuite zdobené v tóny korálu, je nádherný. Nachází se pod okap na verandu a čelí bazénu, oceníte chlad v místnosti v letním žáruSamia ložnice

    -Další malé, půvabné ložnice s koupelnou ensuite zdobené v teplých tónech safron na terasu. Mladých lidí nebo dětí bude líbit světlé, rádi místnosti.