RUB 550 za noc
RUB 550 za noc
Happy Place, Saint Petersburg, Russia

Happy Place

Saint Petersburg (Санкт-Петербург), Russia - Pushkinskaya Ulitsa, 18

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hostel

"Happy Place" je mini hotel poblíž Moskovskiy nádraží. Náš hostel snadno sedadel 30 lidí

. Existuje mnoho nákupních center, barů, bufetů, kaváren, japonská restaurace, noční kluby a samozřejmě architektonické a historické památky. Veřejný dopravní systém je bohatě rozvinuté - platí méně se můžete dostat kamkoliv budete chtít. Tam jsou dvě stanice metra u nás, Ploshad Vosstaniya a Mayakovskaya, a mnoho autobusů i

Naše kuchyně je velmi dobře vybaven vším, co k vaření:. Plynový sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, chladnička a jídlo. Také jsme dostali čaj a káva pro naše hosty. Máme 2 toalety, sprchovací kout a koupelnu v hostelu. Můžete také použít ventilátor, pračka a žehlička, jestli je to potřeba

. Pracujeme 24 / 7. Si můžete rezervovat na kdykoliv. Pokud budete potřebovat další informace týkající se některých exkurzí, výstav nebo jiných místech se bavit zeptat našeho správce.

 • Happy Place, Saint Petersburg, Russia, Russia hotely a ubytovny
 • Happy Place, Saint Petersburg, Russia, Prozkoumat hotely s bazény a venkovní aktivity v Saint Petersburg
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
 • Hostel pokoje / jednotky: 5
 • Rok postavený: 2011
 • Renovovaný: 2011
 • Veřejná klasifikace: 3
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: RUB 550 (Russian Rouble)

Apartmán Žena kolej Muž kolej Míchaný kolej Quad
 • Přihlaste se po: 12:00am
 • Podívejte se předtím: 12:00am

Hostel vybavení

V hostelu se nachází na Ploshad Vosstaniya, který je v co by kamenem dohodil od hlavních památek, jako je Izáka Katedrála, bledne náměstí Kazansky katedrála, kostel Spasitele na krvi, Catherine veřejný park, Yusupov zahradu a mnoho dalších.

24-hod recepce Letiště přejímaný Směnárna Express Pokladna Zahrady Historické webu Prádelna / komorník služby živá hudba Multi-kulturní pracovníci otevřeno 24 hodin bohoslužeb na webových stránkách Pokojová služba Prohlídka / okružní pomoc WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Máme 2 pokoje pro 6 osob, jeden pro 8 osob a jeden pro 10 lidí. V závislosti na vašem přání, můžeme rozdělit do místnosti "pouze pro ženy" nebo "jen pro muže". Každý pokoj obsahuje palandy, lampy, zásuvky, stůl a židle.

Přípravu kávy a čaje Fén Železo / žehlicí prkno centrál na DO Kuchyňky Šatní skříně denní úklid Mikrovlnné Non-kuřácké pokoje Lednice Telefon Televize Hygienické potřeby WIFI Wake-až hovorů


Sousedství

Existuje mnoho nákupních center, barů, bufetů, kaváren, japonská restaurace, noční kluby a samozřejmě architektonické a historické památky. Veřejný dopravní systém je bohatě rozvinuté - platí méně se můžete dostat kamkoliv budete chtít. Tam jsou dvě stanice metra u nás, Ploshad Vosstaniya a Mayakovskaya, a mnoho autobusů také.

Body zájmu
 • Izáka Katedrála (1, 5 km)
 • Kazansky katedrála (1, 3 km)
 • Kostel Spasitele v krvi (1, 5 km)

Jídlo a pití
Jíst v domě
Eurasie
Japonská restaurace
Buldoček
Anglický pub
Coffeeshop Společnost
Café
Kavárna
Kavárna
Mcdonald
Fast food

Politiky
Podrobnosti o ceně

RUB 550 - 620 za noc (Russian Rouble)

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Umístění - Hostel

Pushkinskaya Ulitsa, 18
Saint Petersburg (Санкт-Петербург)
Санкт-Петербург (Sankt-Peterburg)
Russia  191040

Zeměpisná šířka: 59.92801, Zeměpisná délka: 30.35655

Jak se tam dostat

Z Moskovskiy nádraží a stanice metra Ploshad Vosstaniya:
Ty by měly přijít ven z nádraží, přes ulici v blízkosti nákupního centra "Galerie" a jděte rovně vyhlídky Ligovskiy (asi 50 m). Odbočit vpravo a pokračovat k pomníku Puškina, pak odbočte vlevo a jděte do druhého vchodu s číslem 18 nad dveřmi. Vytáčení 24 na interkomu vstupní dveře, jsme na čtvrtém patře, byt № 24.

Z letiště Pulkovo I:
  Take minibus № 39 na stanici metra Moskovskaya. autobusová jízdenka stojí 30 rublů. Autobusová zastávka je na opačné straně výstupu ze zóny Příjezd. Měl bys jít na stanici "institut Technologicheskiy II", aby převod do "Technologicheskiy Institut I" a jít na "Ploshad Vosstaniya".   Ty by měly přijít ven z nádraží, přes ulici v blízkosti nákupního centra "Galerie" a jděte rovně vyhlídky Ligovskiy (asi 50 m). Odbočit vpravo a pokračovat k pomníku Puškina, pak odbočte vlevo a jděte do druhého vchodu s číslem 18 nad dveřmi. Vytáčení 24 na interkomu vstupní dveře, jsme na čtvrtém patře, byt № 24.

Z letiště Pulkovo 2:

  Take minibus K3, 39A, K113 na stanici metra Moskovskaya. autobusová jízdenka stojí 30 rublů. Autobusová zastávka je na opačné straně výstupu ze zóny Příjezd. Měl bys jít na stanici "institut Technologicheskiy II", aby převod do "Technologicheskiy Institut I" a jít na "Ploshad Vosstaniya".   Ty by měly přijít ven z nádraží, přes ulici v blízkosti nákupního centra "Galerie" a jděte rovně vyhlídky Ligovskiy (asi 50 m). Odbočit vpravo a pokračovat k pomníku Puškina, pak odbočte vlevo a jděte do druhého vchodu s číslem 18 nad dveřmi. Vytáčení 24 na interkomu vstupní dveře, jsme na čtvrtém patře, byt № 24.

Tam jsou dvě stanice metra u nás. Také si můžete vzít jakýkoli autobus na různé způsoby.

Nejbližší letiště: Pulkovo 1 / Pulkovo2 (30 minut autobusem)