Vyhledat dostupnost a rezervovat

Safed Inn

Vyhledat místa v okolí

Nejoblíbenější nemovitosti v Zefat
Nejlepší vlastnosti v Zefat
Nejlevnější nemovitosti v Zefat

Nejoblíbenější nemovitosti v Israel
Nejlepší vlastnosti v Israel
Nejlevnější nemovitosti v Israel

Hostely a B & Bs v Zefat, Israel
Safed Inn
4.4   

62 Celkem recenzí

Hostel

Take cestě na sever 90 * na Rosh Pina. Na semaforu Roš Pina, aby zase doleva a na první kolo-a-záchvat udělat další odbočit vlevo.  Proveďte právo obrátit se na další kolo-a-záchvat, který vás postaví na trase 8900.  Drive na horu asi 9. 3 Km.  Když vidíte malé nákupní centrum na vaše právo (má označení v angličtině Nového Pharm a čerpací stanice Delega) zpomalit a učinit právo obrátit právě po parkovišti obchodního centra.  Drive do kopce na 1, 5 km (kolem veterinární lékař znamení na pravé straně a dělat velké levé křivky, která prochází Villa Galileji po pravé straně, kolem velkého hotelu Kananejské Lázně po pravé straně a zakřivení se silnice hned po absolvování Kananejské Lázeňské.  Safed Inn je na levé straně silnice na další křižovatce.
• Upozorňujeme, že pokud jedete na trase 90 na sever přes Tiberias, musíte zůstat co nejblíže k vodě je to možné (to je mít na trase 90) - Trasa vede z 90 nejdál na sever Izraele nejdál na jih Izraele - to vše v izraelské území - ne na Západním břehu Jordánu nebo v palestinské samosprávě.

Pokud jedete z jiného směru (Haifa / Akko), pak
Jeďte na východ na trase 85 až spojuje trasy 866, z toho, že na trase 8900 (EIN ZETIM JUNCTION - znamení říká Zefat SEVER a BIRIYA), je to zase doleva a pak zase okamžitě PRÁVO.  Od té křižovatky, jízdy na 5 minut a aby zase doleva na ceduli s nápisem METZUDAT BIRIYA (to je přímo naproti hlavního vchodu do města Zefat).  Jděte nahoru do kopce a na kolo-a-záchvat, aby právo obrátit. Drive nahoru na kopec a udělat další právo obrátit a PARK! Safed Inn je na tom rohu.