€8 co noc
€8 co noc
The Big Hostel, Belgrade, Serbia

The Big Hostel

Belgrade, Serbia - Jevrejska 24/1

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Schronisko

Big Hostel położony jest w centrum Belgradu w Jevrejska ulicy (żydowskiej ulicy), w części miasta o nazwie Dorcol. To tylko 1000 metrów od centrum miasta, Knez Mihailova ulicy (Prince Michael Street) i Trg Republike (Plac Republiki), na głównym placu w mieście i największego centrum handlowego w Belgradzie. Ponadto, Big Hostel położony jest w odległości zaledwie 500 metrów od anciet Kalemegdan twierdzy, Belgrad Zoo i ujścia Sawy do Dunaju (Usce), co czyni ją najlepszą pozycję hostel w mieście.

 • The Big Hostel, Belgrade, Serbia, Serbia hotele i hostele
 • The Big Hostel, Belgrade, Serbia, Preferowane oferty i rezerwacje w Belgrade
Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Schronisko
 • Schronisko pokoje / jednostki: 102
 • Odnowiony: 2011
Schronisko zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: €8

Dwuosobowy osobowy Standard
 • Zameldowanie po: 7:00am
 • Sprawdź wcześniej: noon

Schronisko udogodnienia

Recepcja 24-godzinna odebrania z lotniska kosmetyka Śniadanie (dodatkowa opłata) Wynajem samochodów Dzieci dozwolone Concierge Kursy walut Winda / winda nie jest dostępna Zamówienie Express Gameroom Homoseksualiści Grupa usług Pralnia / usługi parkingowego Linen included muzyka na żywo Bagażniki Mączka Plany wynajem Film wielojęzyczny personel Nie ma godziny policyjnej Open 24 Hours Parking (bezpłatny) Zwierzęta niedozwolone Sejf Palenie dozwolone Taxi Tour / zwiedzanie pomoc WIFI (za darmo)

Wyposażenie pokoju

Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację i meble niezbędne dla pełnej przyjemności i relaksu, jak gdybyś był w domu. Wszystkie pokoje posiadają szafy do przechowywania odzieży, stoliki nocne, pościel i potrzeb higieny. Oferujemy usługi prania, suszenia i prasowania odzieży, bez dodatkowych opłat.

Hostel posiada salon, gdzie można odpocząć i skorzystać z wielu kanałów telewizyjnych za pośrednictwem telewizji kablowej. Jeśli wolisz, aby dobrze się bawić podczas gry w piłkę nożną, tenisa stołowego lub rzutki, mamy taki pokój dla Ciebie, który nazywamy Fun pokoju.

/ Klimatyzacji C Szafki sprzątane codziennie Pokoje dla niepalących Telewizja niedostępna WIFI


Sąsiedztwo

Big Hostel położony jest w centrum Belgradu w części miasta o nazwie Dorcol. Dorcol jest częścią Belgradzie, który należy do gminy Stari Grad. Chociaż nie ma konkretnych granic, uważa się, że Dorcol obejmuje północną część i dolną część Kalemegdan, jak również obszar między Knez Mihailova ulicy i Dunaju. W okresie panowania Turcji, Dorcol był znany jako obszar handlowy, kupcy mieszkania różnych narodowości. Nawet po Belgrad był pod serbskiego państwa ponownie, wieloetnicznego charakterystyczne Dorcol została zachowana. W szczególności, nie było wielu Żydów i dlatego żydowskiej ulicy (Jevrejska Street) nosi tę nazwę.

Znaczna część Dorcol obfituje w starych budynkach, a część bliżej Dunaju jest wypełniona modernistycznych obiektów i treści komercyjnych, stanowiących elitę części miasta. Na Dorcol brzegu Dunaju długi szlak rowerowy, promenady i tratwy można znaleźć. Duże centrum sportowe "Milan Gale Muskatirovic" znajduje się na brzegu i dużym porcie jest w planie.

Punkty zainteresowania
 • Kalemegdan twierdzy (500m)
 • Belgradzie zoo (500m)
 • Zbiegu Dunaju i Sawy (500m)
 • Tennes sądy - Serbia otwartym (500m)

Zasady
Szczegóły ceny

€8 - 15 co noc

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaVisa ElectronMasterCard

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

Można płacić gotówką i CC. Jeśli chcesz cancell rezerwacji musi to zrobić 24h przed przyjazdem.

Lokalizacja - Schronisko

Jevrejska 24/1
Belgrade
Central Serbia
Serbia  11000

Szerokość: 44.82828, Długość geograficzna: 20.45733

Jak się tam dostać

PRZYJAZD Z lotniska Nikola Tesla

Big Hostel położony jest w odległości około 15 kolimeters od lotniska Nikola Tesla. Najprostszym sposobem jest podjęcie transportu autobusowego City, autobus numer 71, który przenosi się do Zeleni Venac, spacer po Knez Mihailova ulicy Tadeusa Koscuska ulicy następnie skręcić w prawo w dół do pierwszego skrzyżowania ze światłami, po czym znajdziesz Jevrejska ulicy równolegle do prawej.

DOJAZD Z dworca autobusowego i kolejowego

Z dworca autobusowego i kolejowego (które znajdują się obok siebie) Najłatwiej dostać się do Big hostel jest złapać tramwaj nr 2, który jedzie do Dorcol, wysiąść, gdy tramwaj robi ostry skręt w prawo po Belgradzie Zoo Cara Dusana na ulicy (cesarz Dusan ulicy). Jevrejska ulicy naprzeciwko przystanku tramwajowego, w pierwszą ulicę w lewo.

E-75 i głównych dróg

Z autostrady E75 Najłatwiej dostać się do Big hostel jest wykorzystanie wyjścia z Gazela (Gazelle) most (Mostar wymiany), co prowadzi do miasta, Sava ulicy być precyzyjne. Po prostu jedź dalej prosto, mijamy dworzec kolejowy i autobusowy po lewej stronie, w jednym momencie będzie można przejść pod mostem Branko. Idź dalej Karadjordejva ulicy, przechodzą przez zbiegu Dunaju i Sawy, przejdź wokół twierdzy Kalemegdan i znajdą się na samym początku Cara Dusana ulicy. Jevrejska ulicy jest pierwszą ulicę w lewo po wejściu Cara Dusana ulicy.

dworce autobusowe, tramwaj

Najbliższe lotnisko: Nikola Tesla Airport (15 km)