ZAR 100 za noc
ZAR 100 za noc
Karus Lodge, Pretoria, South Africa

Karus Lodge

Pretoria, South Africa - 79 Ann Street

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Ubytovna

Ponořte se do kultury a přátelští lidé z Jižní Afriky! Karus Lodge bude se to stalo pro vás. Nacházíme se v samém srdci pravda, jižní Africe žijí. Jakmile opustíte letiště, budete vědět, že jste teď přijeli na skutečné množství Joburg Když zadáte naše dveře na Karus. Poté, co jsme vás vyzvednout z letiště s naší kyvadlové midi-bus, když se dostanete hlad, uvítáme vás rychle "Breaking vás" zavedením vám vzrušující autentické jižní Afriky jídlo (PAP a kuřecí nebo hovězí guláš, appetized podle samusas, klobásy, a meatpies). Náš přátelský personál bude mít k dispozici, aby vaše pohodlí prostřednictvím se váš pobyt. Máme dva midi-autobusy k dispozici kdykoliv na zájezdy do Kapského Města, Svazijsko, Lesotho, Mosambik a Malawi (minimálně 15 osob). Pokud chcete pouze "zůstat doma" místně dělat Joburg zájezdy, např. Apartherd Museum, Soweto, Mandela Center nebo se bavit v Gold Reef, budou naši jezdci bude čekat venku, když se dostanete z postele a jsou připraveni na další den dobrodružství ... Jste rodina na Karus v Jižní Africe!

  • Karus Lodge, Pretoria, South Africa, South Africa hotely a ubytovny
  • Karus Lodge, Pretoria, South Africa, Nejdůvěryhodnější recenze hotelů v Pretoria
Prostor
  • Typ majetku: Ubytovna
  • Ubytovna pokoje / jednotky: 40
  • Rok postavený: 1960
  • Renovovaný: 2010
Ubytovna ubytování

Nejnižší dostupná cena: ZAR 100 (South African Rand)

Žena kolej Muž kolej

Ubytovna vybavení

Zahrada nastavení, plavání, braai funkce a africké folklorní vyprávění příběhu kolem ohně na zahradě ..

24-hr denně Letiště přejímaný BBQ oblast Bar / Lounge Snídaně (zdarma) Express Pokladna Zahrady Gay přátelský Skupina služby Prádelna / komorník služby Povlečení Zavazadlové nosiče Půjčovny Ne zákaz vycházení otevřeno 24 hodin parkoviště (zdarma) Restaurace kouření webu není povolen Prohlídka / okružní pomoc měniče napětí WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Backpacker zařízení Kávovar / Ohniště (dřevo hoří) Železo / žehlicí prkno Kuchyňky Lockers Mikrovlnné trouby Mini-bar půjčovna filmů Non-kuřácké pokoje Lednice Koupelna Televize Televize (kabel / satelit) Toaletní VCR / DVD měniče napětí


Sousedství

Nemovitost se nachází v obci Ekhuruleni. Tato nemovitost je mezi Midrand, Centurion, Pretoria a Johannesburg, 20 minut od letiště Johannesburg


Politiky
Podrobnosti o ceně

ZAR 100 - 300 za noc (South African Rand)

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Hosté pre-zaplatit za cenu pokoje před příjezdem.

Umístění - Ubytovna

79 Ann Street
Pretoria
Gauteng
South Africa  1688

Zeměpisná šířka: -26.2, Zeměpisná délka: 28.08333

Jak se tam dostat

Pokud si nejste jízdy vlastním autem, doporučujeme Metro Rail od Park Station Johannesburg je. Vystoupíte OLIFANTSFONTEIN Station.
Procházka malé nákupní centrum na Ann Street.
Odbočit vlevo na Ann Street.

Od Oliver Tambo mezinárodní letiště
Take R21 k Pretoria. Odejít na Olifantsfontein Rd nalevo. Další Street, odbočit vpravo na M57. Další Street je Impala. Odbočit vlevo na Impala. Odbočte doprava na Ann Street. Lodge je na pravé straně.

Metro Rail, automobilové, Mini Bus "Kombi", Soukromé Cab

Nejbližší letiště: 20 minut od Johannesburgu