€90 za noc
€90 za noc
Suite Dreams Apartment, Barcelona, Spain

Suite Dreams Apartment

Barcelona, Spain - Comte Borrell 41
3.4   

3 Celkový počet recenzí

 • Dobře umístěný
 • Dobrá služba
 • Bezpečný a spolehlivý
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

5 days stay ... I think that it was a nice place, that I can recommend to other visitors. It is nicely situated close to the old center. My only complain was, the shower needed repairment, as it was not fastned proberly to the wall.
Greetings,
Jan

Popis - DŮLEŽITÉ<br><br>Prosím, zavolejte nám, když dorazí do Barcelony Centrum sjednat check-in čas a klíčové

LOKALITA:
Nachází se v srdci Barcelony a nachází hned za rohem od historického Sant Antoni trhu, Suite Dreams & Apts Pokoje jsou menší než 15 minut od Las Ramblas, přístav, náměstí Katalánsko, Plaza España, Fira Barcelona, Universitat Raval, gotické čtvrti ... Tato oblast je plná restaurací, obchodů a kaváren a tělocvična opak.

Suite Dreams Apts jsou umístěny v multi-podlaží bytového domu, kde nabízíme 'kvality na rozpočet' turistické ubytování v soukromých apartmánech

Suite Dreams Pokoje: soukromá twinboards / dvoulůžkový / třílůžkový / čtyřlůžkové pokoje pro páry, přátelé a skupin 2, 3 nebo 4 osoby se společnou koupelnou a zařízení pro vaření, což umožňuje hostům k uspokojení jiných cestovatelů, výměnou příběhů a plán noci ven společně na město více než dobré jídlo. Proč spát v koleji pokoji, když můžete mít soukromý pokoj Suite pobyt za stejnou cenu?

Ideální pro skupiny přátel nebo rodiny jako hosté mají pocit, že jejich vlastní domov daleko od domova za jejich čas v Barceloně. Nebudete sdílet s jinými turisty!

Suite Dreams Pokoje: Soukromý Singles, čtyřhra, 4-lůžkové pokoje se společnou koupelnou, kuchyní zařízení. Ideální pro páry, studenty, Backpackers.

Suite Dreams Apts: Moderní stylové a prostorné apartmány se skládají z jedné / dvou apartmánů s manželskou postelí, dvěma samostatnými lůžky a rozkládací lůžko-(pro 2, 3, 4, 5 a 6 osob), kompletní s koupelnou, kuchyní, jídelnou a obývací prostor.

Na Suite Dreams Apts, naše filozofie je nabídnout našim hostům za dostupnou a kvalitní alternativu k typicky po-ceny hotelů a penzionů, zatímco zároveň nabízejí příležitost k setkání s ostatními cestujícími a ponořit se do životního stylu Barcelony.

EXTRA HOSTÉ: Každý apartmán má pohovka-lůžko v obývací pokoj tak, 2 extra hosty lze acommodated. Každý další host je jen 15 extra noc. Maximální 2 extra hosty v každém apartmánu. (6 osob Max ve větších apts) Když máte v plánu na další hosté, zašlete nám e-mail a dejte nám vědět, abychom mohli dodávat apartmán s přistýlkami, povlečení a ručníky.

 • Suite Dreams Apartment, Barcelona, Spain, Spain hotely a ubytovny
 • Suite Dreams Apartment, Barcelona, Spain, Hotely dostupné v tisících měst po celém světě v Barcelona
Prostor
 • Typ majetku: DŮLEŽITÉ

  Prosím, zavolejte nám, když dorazí do Barcelony Centrum sjednat check-in čas a klíčové
 • Důležité<br><br>prosím, zavolejte nám, když dorazí do barcelony centrum sjednat check-in čas a klíčové pokoje / jednotky: 15
Důležité<br><br>prosím, zavolejte nám, když dorazí do barcelony centrum sjednat check-in čas a klíčové ubytování

Nejnižší dostupná cena: €90

Dvoulůžkový Dvoulůžkový pokoj (wifi) Dvoulůžkový s Wifi
 • Přihlaste se po: noon
 • Podívejte se předtím: 11:00am

Důležité<br><br>prosím, zavolejte nám, když dorazí do barcelony centrum sjednat check-in čas a klíčové vybavení

Jeden z bytů má terasu. Všechny Apts mají plně vybavenou kuchyň, manželská postel, pohovka-postel a samostatné postele v závislosti na velikosti apt.

Výtah Povlečení Multi-kulturní pracovníci No curfew Kouření povoleno Bezdrátové internetové připojení koupelna kuchyně povlečení terasa pračka


Sousedství

Nachází se v srdci Barcelony a nachází hned za rohem od historického Sant Antoni trhu, Suite Dreams Pokoje & Apartments je menší než 15 minut od Las Ramblas, přístav, náměstí Katalánsko, Plaza España, Fira Barcelona, Universitat, Raval , gotické čtvrti ... Tato oblast je plná restaurací, obchodů a kaváren a tělocvična opak.

Body zájmu
 • Las Ramblas
 • Přístav
 • Univerzita
 • Katalánsko Plaza
 • St Antoni trhu
 • Metro

Politiky
Podrobnosti o ceně

€90 - 120 za noc

Daně: 7.00%
Zde uvedené ceny jsou bez daně. Daň bude přidána k vaší poslední platbě.

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Pozor prosím:
1 - Platba v hotovosti, v plném rozsahu při příjezdu
2 - check in je od 12:00 v poledne, pokud si zařídit rané kontrole e-mailem
3 - Za pozdní příjezdy je příplatek:
a.From 22:00 do 00:00 + 10 eur za pokoj / +20 za Apt.
b.After 00:00 (půlnoc) + 20 EUR za pokoj / +30 za Apt.
c. Po 02:00 (2 hodiny ráno) + 40 euro za pokoj / apt
--------- ------- APTS
4 - Čištění poplatek 25 eur za apartmán (pouze pro APTS s vlastním WC).
5 - 200 BEZPEČNOSTNÍ VKLAD Vzhledem k příjezdu. Je to 100% vráceny a vrátili se na CHECK OUT.
6 - ZRUŠENÍ: +72 hod.: zdarma:: méně než 72 hodin před příjezdem: 1. noc:: stejný den nebo no-show:-minimální pobyt platí podmínky

Umístění - DŮLEŽITÉ<br><br>Prosím, zavolejte nám, když dorazí do Barcelony Centrum sjednat check-in čas a klíčové

Comte Borrell 41
Barcelona
Comarca del Barcelonès, Província de Barcelona
Cataluña (Catalonia)
Spain  08015

Zeměpisná šířka: 41.37709, Zeměpisná délka: 2.16297

Jak se tam dostat

DŮLEŽITÉ

Prosím, zavolejte nám, když dorazí do Barcelony Centrum sjednat check-in čas a klíčové kolekci: nebudete moci vstoupit, pokud zavoláte nás jako zaměstnance není vždy v budově.

Od Barcelona Airport (El Prat):

jakmile jste na letišti a připraven vzít taxi, prosím, zavolejte nám sjednat check-in čas. Pokud užíváte na letiště autobusem do města, pak prosím volejte, jakmile dorazí na poslední zastávce, Placa Katalánsko.
  Vezměte Aerobus do Placa Katalánsku od tam, změňte na zelené linie (L3) a jet 4 zastávky na Poble Sec, podle značek na Parlament Ulice Konec.
Poté, co na Avenida paralelní, procházka podél ulice parlamentu na levé straně, až se dostanete do Carrer Comte Borrell. Pěšky doleva nahoru Comte Borrell. Číslo 41 je druhý vchod na levé-straně.

Od Girona Letiště: ---------------------------------------------- -
  Take BarcelonaBus na Estacio de Nord.

Od Estacio de Nord Autobusové terminálu (Ryanair lety Girona Airport se) ----------------------------------
  Take červené metro (L1) z Arc de zastávky Triomf 2 do Placa Catalunya odtud změnit na zelené linie (L3) a jet 4 zastávky na Poble Sec, podle značek na Parlament Ulice Konec.
Poté, co na Avenida paralelní, procházka podél Carrer Parlament na levé straně, až se dostanete do Carrer Comte Borrell. Pěšky doleva nahoru Comte Borrell. Číslo 41 je druhý vchod na levé-straně.

Od Reus Letiště: ---------------------------------------------- ----
  Take Barcelona Bus do Sants Estacio

Od Sants ESTACIO (Bus / Vlakové nádraží): ---------------------

Vezměte zelené linie (L3) a vystupte na Poble Sec, podle značek na Parlament Ulice Konec.
Poté, co na Avenida paralelní, procházka podél Carrer Parlament na levé straně, až se dostanete do Carrer Comte Borrell. Pěšky doleva nahoru Comte Borrell. Číslo 41 je druhý vchod na levé-straně.

DŮLEŽITÉ

Prosím, zavolejte nám, když dorazí do Barcelony sjednat check-in čas: nebudete moci vstoupit na Rambla Cat Inn pokud zavoláte nás jako zaměstnance není vždy v budově.

Metro: L3 L2

Nejbližší letiště: Barcelona Airport (El Prat)