TWD 400 co noc
TWD 400 co noc
Happy Family, Taipei, Taiwan

Happy Family

Taipei, Taiwan - 2F, No. 2, Lane 56, Zhongshan North Road Sec. 1
4.5   

5 Całkowite recenzje

  • Doskonała lokalizacja
  • Doskonała czystość
  • Świetne ceny
Napisać recenzję

Najnowsza recenzja

Great location and value for money ... This was my second time staying at Happy Family. The best thing is the locaton, which is walking distance (minutes) from Taipei Main Station (buss, metro and trains). You get what you pay for. The room is more or less just your bed, but to me that was just ...

Opis - Hostel

Happy Family Hostel jest własnością Johna Lee, który od ponad 25 lat doświadczenia w prowadzeniu schroniska w Taipei. Jest on położony w odległości krótkiego spaceru (mniej niż 5 minut) z dworca kolejowego w Tajpej. Jest możliwe, aby dostać się do różnych części miasta i kraju dla działań lub zwiedzaniu użyciu różnych środków transportu publicznego w pobliżu schroniska. Schronisko posiada szereg pomieszczeń gastronomicznych do różnych wymagań. Ponadto, istnieje wiele wspólnych obszarów do ogólnego użytku, jak również obiektów przydatnych dostępne w celu dokonania rzeczy, jak wygodne, jak to możliwe.

Istnieją domy, jedno-, dwu-i trzyosobowe. Większość pokoi posiada klimatyzację dla dodaje komfortu. Chociaż nie istnieją żadne indywidualne łazienki z każdym z pokoi znajduje się wiele łazienki dostępne dla osób w użyciu. Wiele bezpłatnych udogodnień, w domach to: PC z dostępem do Internetu, bezprzewodowy dostęp do internetu, pralka, TV kablowa, lodówka, pokoje wspólne, gorący prysznic i wody pitnej

Atmosfera jest przyjazna osobom pomocy i dzielenia się swoimi doświadczeniami, z. John, właściciel, prowadząc przez przykład. John podróżował do wielu częściach świata, doświadcza wielu różnych kultur. Jest chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i pomóc, aby zapewnić Państwu przyjemny pobyt na Tajwanie.

  • Happy Family, Taipei, Taiwan, Taiwan hotele i hostele
  • Happy Family, Taipei, Taiwan, Międzynarodowe trendy w hotelarstwie w Taipei
Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Hostel
Hostel zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: TWD 400 (Taiwan Dollar)

Double Mężczyzna Dorm Mieszane Dorm Single Trójka Twin
  • Zameldowanie po: noon
  • Sprawdź wcześniej: noon

Hostel udogodnienia

Winda / winda nie dostępne Internet Internet bezprzewodowy (bezpłatny) Pralnia / valet service Linen included wielojęzyczny personel Open 24 Hours

Wyposażenie pokoju

A / C klimatyzacja Internet


Zasady
Szczegóły ceny

TWD 400 - 1,200 co noc (Taiwan Dollar)

Lokalizacja - Hostel

2F, No. 2, Lane 56, Zhongshan North Road Sec. 1
Taipei
T'ai-pei (T’ai-pei Shih)
Taiwan  104

Szerokość: 25.04852, Długość geograficzna: 121.52047

Jak się tam dostać

1. Wysiąść z autobusu na lotnisko Kuokuang dworca kolejowego w Tajpej. To jest po wschodniej stronie dworca.
2. Stojąc z dala od stacji znajduje się duży znak Hitachi w lewo poza napowietrznych freeway o 100m od hotelu. Spacer w kierunku znak skrzyżowania w ciągu drogi Civic Boulevard.
3. Lane 56 jest tuż przed Circle K wygodne przechowywać na rogu North West Obywatelskiej Boulevard i Zhongshan North Road.
4. Po przejściu około 10 m na 56 Lane następnie małych prawego pasa i hostelu jest pierwszym budynku po lewej stronie.
Jesteśmy na drugim piętrze.

Mniej niż 5 minut spacerem od dworca kolejowego w Tajpej i stacji metra (metro / metro). Bus Terminal lotniska i innych miastach mniej niż 10 minut spacerem.

Najbliższe lotnisko: Taoyuan International Airport, ~ 30 km