THB 280 za noc
THB 280 za noc
Asia Backpackers, Pattaya, Thailand

Asia Backpackers

Pattaya, Thailand - 420/137 Moo9 ( Soi Buakow)., Banglamung, Chonburi
5.0   

7 Celkový počet recenzí

 • Neposkvrněně čistý
 • Dokonale bezpečné
 • Fantastická služba
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Recommended hostel ... Great hostel, enjoyed every minute of it. Friendly and helpful staff. The rooms were clean and comfy and worth the money. If you stop by Pattaya then Asia Backpackers is the hostel for you.

Popis - Bangkok<br>• Na mezinárodní letiště Suvarnabhumi a Don Mueang Domácí letiště: Jeďte autobusem buď z

O Asie BackPackers
Asie Backpackers, byla založena v jejich původním vlastníkům (hoteliéři a bývalí turisté v sobě) do provozu, co podle jejich názoru byla chybějící v oblasti Pattaya a Thajsku jako celku, to dobrý a za rozumnou cenu Hostel zařízení, na stravování speciálně pro baťůžkáře.
Naším posláním je jednoduchá, zajišťujeme bezpečné, zaměřené na zákazníka Backpacker Hostel, s dobře vyškoleným personálem obstarávat pro většinu rozpočtů. Ve skutečnosti jsme parta kluků, kteří milují mít skvělý čas a chcete lidem kolem nás, aby se podílel na smích.
Bezpečnost a zabezpečení
  Zajišťujeme, extra velké zabezpečené jednotlivé skříňky
  Bezpečnostní kamery ve společných prostorách
  Dobře vyškolený personál
  Volný Lékařská pomoc
  24 hodin na místě bezpečnost
  Zbrusu nová budova
Zaměřené na zákazníka
  Zcela nová budova s ​​veškerým novým nábytkem a zařízením
  Volný vstup do našich počítačů a bezplatným WiFi internet v celé budově
  Bezpečné teplou a studenou sprchou a WC zařízení
  Bezplatné filmové večery vidět všechny nejnovější zprávy
  24 hodinová bar s místním jídlem a pitím slevy
  klimatizace zdarma ve všech spací plochy.
  Volný Dailey domácnost
  Volný Povlečení
  V Laundry Service domu
  ručník Pronájem
  Přímé autobusy a taxi trasy
  Bezpečné Taxi na az letiště
  Ne zákaz vycházení
  mapy zdarma a poradit
  Volný Book Exchange
  Motor Bike a půjčovna aut zařízení
  Spousta zájezdy výlety a aktivity Dailey, nebo jednoduše sedět a dívat se na svět jet. Jak se říká tady v Thajsku, "na vás"

Naši klienti se pohybují od těch, kteří chtějí co nejlepší ubytování za nejlepší možnou cenu i ty, které jednoduše milují zvláštní a jedinečnou atmosféru, kterou najdete ve všech nejlepších ubytoven po celém světě.
My v Backpackers Asie ocení, že je naši hosté zkušenosti při pobytu u nás, že jde nějaký způsob zapnutí nebo vypnutí dobrodružství v této krásné zemi, a to je náš cíl, abychom zajistili, poskytnout místo zabezpečení v ceně věříme nemá obdoby ve městě Pattaya.

Stručné představení
Nachází se v centru města Pattaya, se snadným přístupem na pláže, noční život a množství turistických atrakcí, náš zbrusu nový Asie BackPackers lokalita je místo k pobytu. Jsme tady hodně dozadu, do té míry, že jsou téměř vodorovná, pojďte bydlet tak dlouho, dokud se dostanete náladu.

Ve skutečnosti jsme parta kluků, kteří milují mít skvělý čas a chcete lidem kolem nás, aby se podílel na smích

Location / Area
Nachází se v Soi Buakow, v centru města naproti Pattaya City Hospital, jsme pár minut jízdy taxíkem od hlavního autobusového nádraží, místní se topí v barech, místní a mezinárodní restaurace, nákupní centra, trhy a nočních klubů, a je pravděpodobně nejrušnější místo ve městě. Z naší centrální poloze se snadno dostanete do všech hlavních turistických atrakcí v okolí města.
Instrukce
Z hlavního autobusového nádraží ve městě Pattaya kroupy Baht Bus nebo cyklus motoru taxi dotaz na cenu zboží na Pattaya City Hospital v Soi Buakow (vyslovoval Backcow) by nemělo být více než 50 bahtů (motocykl) 200Baht. (Baht Bus) Jsme na rohu téměř naproti nemocnici.

Jízda do Pattaya na sukamvit vzít křižovatka pro Pattaya Klang. Jeďte cca. 1, 2 mil dolů Pattaya Klang a těsně po K fotbalového stadionu Turn Left na Soi Buakow, pohon cca. 1, 1 míle a my se nachází na rohu téměř naproti Pattaya City Hospital
Location / Area
Nachází se v Soi Buakow, v centru města naproti Pattaya City Hospital, jsme pár minut jízdy taxíkem od hlavního autobusového nádraží, místní se topí v barech, místní a mezinárodní restaurace, nákupní centra, trhy a nočních klubů, a je pravděpodobně nejrušnější místo ve městě. Z naší centrální poloze se snadno dostanete do všech hlavních turistických atrakcí v okolí města.

Instrukce
Z hlavního autobusového nádraží ve městě Pattaya kroupy Baht Bus nebo cyklus motoru taxi dotaz na cenu zboží na Pattaya City Hospital v Soi Buakow (vyslovoval Backcow) by nemělo být více než 50 bahtů (motocykl) 200Baht. (Baht Bus) Jsme na rohu téměř naproti nemocnici.

Jízda do Pattaya na sukamvit vzít křižovatka pro Pattaya Klang. Jeďte cca. 1, 2 mil dolů Pattaya Klang a těsně po K fotbalového stadionu Turn Left na Soi Buakow, pohon cca. 1, 1 míle a my se nachází na rohu téměř naproti Pattaya City Hospital

 • Asia Backpackers, Pattaya, Thailand, Thailand hotely a ubytovny
 • Asia Backpackers, Pattaya, Thailand, Slavné hotely v Pattaya
Prostor
 • Typ majetku: Bangkok
  • Na mezinárodní letiště Suvarnabhumi a Don Mueang Domácí letiště: Jeďte autobusem buď z
 • Bangkok<br>• na mezinárodní letiště suvarnabhumi a don mueang domácí letiště: jeďte autobusem buď z pokoje / jednotky: 54
 • Rok postavený: 2013
 • Renovovaný: 2013
Bangkok<br>• na mezinárodní letiště suvarnabhumi a don mueang domácí letiště: jeďte autobusem buď z ubytování

Nejnižší dostupná cena: THB 280 (Thai Baht)

Apartmán Žena kolej Muž kolej Smíšené kolej
 • Přihlaste se po: 2:00am
 • Podívejte se předtím: 12:00am

Bangkok<br>• na mezinárodní letiště suvarnabhumi a don mueang domácí letiště: jeďte autobusem buď z vybavení

Bezpečnost a zabezpečení: Zajišťujeme, zabezpečené jednotlivé skříňky, bezpečnostní kamery ve společných prostorách, dobře vyškolený personál, zdarma lékařskou péči, 24 hodin na místě bezpečnost,
Zaměřené na zákazníka: novostavbě, s veškerým novým nábytkem a zařízením, bezplatné používání našich počítačů a bezplatným internetovým Wi-Fi v celé budově, Secure teplé a studené sprchy a sociální zařízení, filmové večery zdarma vidět všechny nejnovější zprávy, 24 hodin a bar s místní jídlo a pití zdarma, slevy Klimatizace ve všech ložnicích, zdarma Dailey Úklid pokojů, zdarma Povlečení, v domě prádelna, Secure Taxi na-z letišť Bez večerky, Motor Bike & pronájem automobilu.
Dailey výlety, exkurze a aktivity, nebo jen sedět a dívat se na svět jet. Jak říkáme tady v Thajsku, "na vás"

24 hod recepce Letiště pickup Bar / lounge Pláž Půjčovna aut Půjčovna aut Golf Prádelna / sluha služby Povlečení Multi-kulturní pracovníci Žádný zákaz vycházení otevřeno 24 hodin Parkování (zdarma) Restaurace na stránky Trezor Kouření není povoleno Sport / aktivity Prohlídka / okružní pomoc WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Elegantní a moderní účelové plovoucí palandy každý má své vlastní světlo, elektrická zásuvka a velké bezpečné skříňky.
Všechny pokoje splňují a překonávají pro alergiky požadavky stanovené Dream hygienu

A / C ovládání klimatizace Backpacker zařízení Balkony Šatní skříně denní úklid Nekuřácké pokoje Společná koupelna bez vany WIFI


Sousedství

Nachází se v Soi Buakow, v centru města naproti Pattaya City Hospital, jsme pár minut jízdy taxíkem od hlavního autobusového nádraží, místní se topí v barech, místní a mezinárodní restaurace, nákupní centra, trhy a nočních klubů, a je pravděpodobně nejrušnější místo ve městě. Z naší centrální poloze se snadno dostanete do všech hlavních turistických atrakcí v okolí města, na pláž jen pár minut chůze od hotelu. Jsme bezstarostný hodně sem, pojď zůstat, jak dlouho trvá u nálada

Body zájmu
 • Pattaya Beach 10 minut daleko
 • Obklopen všech atrakcí města může nabídnout

Jídlo a pití
Jíst v domě
Z Bar
Servírovací hot thajské a mezinárodní pokrmy vegertarian

Politiky
Podrobnosti o ceně

THB 280 - 330 za noc (Thai Baht)

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaVisa ElectronMasterCardPayPal

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Zrušení
rezervace Zrušení musí být provedeno nejméně 48 hodin před plánovaným check-in date. Storno poplatek platí za každý zrušený potvrzení rezervace.
Jakékoliv all-muž nebo všichni-ženské skupiny 5 a více, jsou povinni informovat nás před provedením rezervace.

Umístění - Bangkok<br>• Na mezinárodní letiště Suvarnabhumi a Don Mueang Domácí letiště: Jeďte autobusem buď z

420/137 Moo9 ( Soi Buakow)., Banglamung, Chonburi
Pattaya
Chon Buri (Changwat Chon Buri)
Thailand  20150

Zeměpisná šířka: 12.92761, Zeměpisná délka: 100.88368

Jak se tam dostat

Bangkok
  Na mezinárodní letiště Suvarnabhumi a Don Mueang Domácí letiště: Jeďte autobusem buď z letiště (sledovat ukazatele Odjezd autobusu), chytit autobus do Pattaya autobusového terminálu, jakmile se Bhatt Bus nebo motocykl taxi, ukažte mu tuto stránku s adresou jsme jen pár set metrů od LK metra na rohu naproti Pattaya City Hospital vždy požádat řidiče, za cenu, aby nedošlo k záměně později. Jízdné by mělo být asi. Autobus 200 bahtů Motor Bike Taxi 50 bahtů.
  Jízda v Pattaya na sukamvit vzít křižovatka pro Pattaya Klang.   Pohon Přibl. 1, 2 mil dolů Pattaya Klang a těsně po zapnutí K fotbalovému stadionu vlevo do Soi Buakow, pohon cca. 1, 1 míle a my se nachází na rohu téměř opačné Pattaya City Hospital.
  Nebo nás kontaktujte a my zajistíme, aby jste se setkal na letišti a přinášíme přímo do hostelu za stejné náklady na metred taxi, tj.. 1500 bahtů.  
(Viz plnější detaily klikněte zde) proklikat následující

Seznamte se Pattaya od letiště Suvarnabhumi

Taxíkem
Suvarnabhumi Airport (BKK) je 110 km od Pattaya (40 km blíž, než Don Muang Airport). Převody po silnici trvat přibližně 80-90 minut v suchém počasí, 120 minut v deštivém počasí).
Taxi z letiště Suvarnabhumi do Pattayi by měly být sjednány s řidičem předem. "Základní sazba" je 1500 bahtů a vy byste měli potvrdit před opuštěním taxi. Na klidném hodin můžete být schopni vyjednat dolů. Cestující se očekává, že platit dva mýtné na cestě, na 30 bahtů každý.
Uvědomte si, že nelicencovaných taxi může pokusit získávání podnikání od vás, a to je důležité poznamenat, že tyto ovladače nemají příslušná pověření.
Jednou z možností by chtěl ušetřit nějaké peníze, je vzít si odměřená, licencované taxi z odletové úrovni (vyhýbat se 50 baht letištní poplatek). Vzhledem k tomu, že jsou povoleny pouze klesat cestujících a pak mají opustit hned po, ​​jste v dobrém vyjednávací pozice, pokud jde mluvit o cenách. Jít na taxi, kde řidič není vně vozu, ale čeká uvnitř (což znamená, že ani podplatit ochranku, aby bylo umožněno čekat déle a potřebují odjet brzy).
Čas Pattaya je přibližně 1 hodina a 15 minut během non-špička, a to může trvat dvakrát během dopravní špičky.
S cílem zajistit si bezpečné a bezproblémové cestě jsme se poskytovat bezpečné taxi službu z letiště a naše poplatky jsou větší než normální registrované taxi na 1500 bahtů.
Autobusem
Prvotřídní autobus
1. třída autobusy z Bangkoku do severní Pattaya Rd autobusového nádraží jsou klimatizované, mají téměř vždy palubní toaletu, jsou v podstatě přímé (tj. bez zastávek) a poskytnout žádný povyk, žádné kudrlinky, bezproblémový servis. Odlety z východní (Ekamai) Terminal a Severního Irska (Mo Chit) Terminal jsou časté (každých 20 až 40 minuty, v závislosti na denní době, častější stále na veřejných rekreačních víkendu) a obvykle trvá 2 až 2, 5 hodina, ti z Southern (Sai ​​Tai Taling Chan) Autobusové nádraží jsou méně časté a trvat trochu déle.
Poplatky se mohou mírně lišit v závislosti na přijatých trase. Například v rušných dobách, kdy Chit Moh služba používá zvýšené mýtné expresní způsob, nepatrně vyšší jízdné platí. Přesné ceny jsou vždy jasně zveřejněny na oficiálních pokladnách.
Všechny první třídy přímé spoje do / z Bangkoku používat nedávno rekonstruovány autobusové nádraží na severní Pattaya Rd. Tyto autobusy jsou obvykle plná, když odejdou, a musí být nastoupil na konečné. Vstupenky jsou prodávány na autobusovém nádraží, to není možné rezervovat předem tyto služby více než hodinu nebo tak v předstihu. Obvykle, v případě, že autobus, který je v důsledku nechat další je již plný, bude volná místa na příští. Nejdelší fronty jsou velmi časných ranních odletů z Pattaya. Chcete-li získat místo na první sběrnici den, musíte být v pokladně frontě alespoň 30-40minut brzy. Tento bonus je, že tyto pre-Rush Hour služby může trvat jen až 90 minut se dostanete do Bangkoku.
Od North Pattaya Rd autobusového nádraží songthaews (kříženec pickupu, share-taxi, místní autobus a dvě lavice) odchýlit při plném (každých několik minut). Jízdné, které se kdekoliv na Beach Rd (dále jen "pláž") je 25 bahtů, stiskněte tlačítko bzučáku na spodní části střechy, když chcete vystoupit.
Dávejte si pozor na propaguje, který vás žádat na různých autobusových nádražích v Bangkoku. Většina z nich poskytuje vlastní dopravu minivan a nebude vás odveze na hlavním nádraží v Pattaya North Pattaya Road. Ty budou pravděpodobně ocitnete mil od Pattaya. Také se začínají své cesty do minivan je plná. Pokud nechcete pronajmout si na vlastní dodávku, měli byste se držet vládní autobusy nebo ty, které nabízejí Roong Reuang trenér. Tyto tradiční poskytovatelé operují z jasně označené pokladny a a neposílejte propaguje k získávání podnikání.
 Druhá třída autobus
2. třída služby (žádný vzduch-con, obvykle žádná palubní WC) nepoužívají rychlostních a dělat časté (a někdy zdlouhavý) se zastaví, a proto by trvat podstatně déle, než jejich protějšky první třídy (což v nejhorším případě jen zastavení okamžik jednou nebo dvakrát, aby cestující seskočit na konečných přístupy k jejich cíli). V červnu 2006 2. třída jízdné je 100 bahtů, takže rozdíl v ceně neznamená moc.
Terminus pro 2. třídu služby z / do Bangkoku a dalších destinací na krátké vzdálenosti se nachází na jižní Pattaya Rd, ale v praxi tyto autobusy zvednout a odjet většinu svých cestujících na cestě. Vstupenky jsou prodávány i na autobusovém nádraží (ačkoli Předprodej nemusí být možné) a na sběrnici sám.
Letiště autobusová doprava, ne moc dobře inzeroval, od letiště Suvarnabhumi, je zcela nový, stejně jako autobusy. Přímo z letiště a končící v Jomtien Beach Rd & Soi Chiaproek, stojí 112 bahtů. V současné době 5 zpátečních letů v obou směrech za den. Nebudete mít příliš mnoho informací o této službě, protože to není soukromá společnost, je řízena státními zaměstnanci.

Nebo zařídit pro nás k vyzvednutí vás z letiště za 1500 bahtů (max. 4 osob podléhajících zavazadla, můžeme ubytovat větší množství, jen napište nám e-mail).  Jak najít předem objednat taxi: Po pasové kontroly zavazadel kultivovat a nakonec přes celní podívat na skleněnými dveřmi výstupu před vámi, jsou číslovány oni 10-1 jít do únikových dveří 4 a před odchodem z budovy terminálu vzhled doleva a uvidíte náš řidič s ruční poznámkou s vaším jménem

Slovo varování, pokud se rozhodnete, aby vaše vlastní Taxi opatření jen to, že na stole taxi těsně mimo terminálu a vždy se ptát na cenu, než se dostanete do taxíku.

Nejbližší letiště: Mezinárodní letiště Suvarnabhumi 110 km od Pattaya