€30 co noc
€30 co noc
Cappadocia Palace Hotel, Urgup, Turkey

Cappadocia Palace Hotel

Ürgüp, Turkey - Mektep Sok No 12 Urgup, Nevsehir

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Nocleg i śniadanie

Cappadocia Palace Hotel
  Usytuowany w centrum Ürgüp, w Cappadocia Palace to tradycyjne greckie Guest House dnia 19 wieku przekształcony w nowoczesny hotel z wygody.

Wystrój hotelu jest elegancki i spersonalizowane piękne ręcznie wykonane meble i antyki.

Cappadocia Palace stworzył pokojowego równowagi między nowoczesnym komfortu i tradycji. z jego dogodne położenie w centrum Ürgüp, Cappadocia Palace to świetna baza wypadowa do wycieczek na dobę w Kapadocji. Profesjonalnie uruchomić, Cappadocia Palace Hotel zapewnia osobisty urok.

Budynek został zlokalizowany w jednym z największych kościołów w Kapadocji, i stosowane w stosunku do gości z kościoła w tych days. Even dziś wiele osób jest także odwiedzić nasz hotel jako muzeum.

Hotel prowadzony jest rodzina, w sumie 18 pokoi 4, który jest w jaskini, centralnego ogrzewania w zimie, łazienkę i stałej gorące i okolice Ürgüp są doskonałe przykłady typowych Cappadocian domów, które w większości zostały wyrzeźbione z miękkich skał wulkanicznych lub budowane z lokalnego kamienie. Ze względu na obfitość kamienia i drewna, brak w tym regionie, lokalnych mieszkańców znaleźć sprytne sposoby tworzenia komfortowych mieszkań dla siebie w wulkanicznych skałach.

  Na górskich stokach lub w szyszki ludzi kopanych mieszkalnych, piwnicach, stajniach i magazynach, z których niektóre są używane po dziś dzień.

  Cappadocia Palace Hotel jest jednym z przykładów takich starych domów w jaskini zajmuje tylko kilka minut dotrzeć ro muzea, sklepy, galerie, restauracje, parki, kawiarnie z Cappadocia Palace Hotel.

Nazwa "Kapadocja" pochodzi z perskiego razy, kiedy region został powołany jako "katpatukya" oznacza "kraj pięknych koni". Od tego czasu Kapadocji widział wzrostu i upadku wielu cywilizacji. Jest to kraj ogromnej równiny, wzgórza toczenia, chropowaty gór i wygasłych wulkanów. Jest to prawdziwy skarbiec historycznych zabytków z epoki Chalcolithic do Seljuk Turcy period. Discover niepowtarzalny krajobraz Kapadocji z komfortu i pomocne pracownicy Cappadocia Palace Hotel w Ürgüp.

  • Cappadocia Palace Hotel, Urgup, Turkey, Turkey hotele i hostele
  • Cappadocia Palace Hotel, Urgup, Turkey, Hotele w bezpiecznych dzielnicach lub okręgach w Urgup
Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Nocleg i śniadanie
  • Nocleg i śniadanie pokoje / jednostki: 18
  • Rok budowy: 1800
  • Odnowiony: 2005
  • Klasyfikacja publiczna: 3
Nocleg i śniadanie zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: €30

Double Pojedyncze Standardowy Apartament Trójka Twin
  • Zameldowanie po: 11:00am
  • Sprawdź wcześniej: 11:00am

Nocleg i śniadanie udogodnienia

24-godz recepcji Airport pickup All inclusive plan BBQ Area bar / lounge Wypożyczalnia rowerów Śniadanie (dopłatą) Śniadanie wliczone Wynajem samochodów Concierge Kursy walut Express checkout Free lokalnych phonecalls Internet Internet bezprzewodowy (opłaty) Internet bezprzewodowy (bezpłatny) Pralnia / valet service muzyka na żywo Bagażniki Spotkanie obiektów Gazety / czasopisma Open 24 hours Parking (bezpłatny) Restauracja na stronie Room service Sejf Taksówki zwiedzanie / zwiedzanie pomocy Napięcie konwertery

Wyposażenie pokoju

Istnieją także 4 suite rooms are available.

Faks usługi Internet prywatna łazienka Telefon Telewizja (kabel / satelita) Wake-up calls


Sąsiedztwo
Punkty zainteresowania
  • Göreme skansen 7 km

Zasady
Szczegóły ceny

€30 co noc

Przed przyjazdem należy poprosić o dodatkową kaucję. Jeśli tak, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio po potwierdzeniu rezerwacji.

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaVisa ElectronMasterCard

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

jeden tydzień

Lokalizacja - Nocleg i śniadanie

Mektep Sok No 12 Urgup, Nevsehir
Ürgüp
Nevşehir
Turkey  50150

Szerokość: 38.62926, Długość geograficzna: 34.91215

Jak się tam dostać

Ürgüp położony w centrum miasta.

autobusu, lotniska.

Najbliższe lotnisko: Vensehir, Kayseri