€28 za noc
€28 za noc
Cesur Pansiyon, Cirali, Turkey

Cesur Pansiyon

Çıralı, Turkey - Çıralı

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Ubytovna

Pokud se vám líbilo strávit klidné a pohodové dovolené, budeme vás pozdravit v našem penzionu. Od nás je pláž pouhých 200 m. Pokud křišťálově čisté vody odstranit a nabízí Vám.

V letních měsících máte možnost, kterou želvy (Caretta Carettas) pozorovat s snášení vajec, nebo v časných ranních hodinách si můžete vyzkoušet malý Caretta Carettas čerstvě vyklouzl z vajec, kromě toho, pozorovat, jak jich dosáhnout, na pláž a vodou, kterou silou a problémy

věčný oheň Chimera je tak blízko, že můžete vidět na naší zahradě. Jeden říká, první olympijské pochodně byla osvětlena zde. Pokud toužíte mít místo, kde má Bellerophon porazil monstrum z Chimery navštívit, bylo dost a 30 - minut chůze od jedlí a borovic, co bude také velkou zábavou pro vás.

Naše snídaně pro vás v naší zahradě, pod pomerančů, citronů a Mulberrys. Zatímco ptáci Twitter, můžete tento pak na sebe. Snídaně se. Za oběd či večeři si, informujte nás prosím na vaše přání brzy, pak jsme schopni připravit pro vás všechno čerstvě.

 • Cesur Pansiyon, Cirali, Turkey, Turkey hotely a ubytovny
Prostor
 • Typ majetku: Ubytovna
 • Ubytovna pokoje / jednotky: 7
 • Rok postavený: 1998
 • Renovovaný: 2006
 • Veřejná klasifikace: 2
Ubytovna ubytování

Nejnižší dostupná cena: €28

Dvojité Rodina single Standard Trojitý
 • Přihlaste se po: noon
 • Podívejte se předtím: noon

Ubytovna vybavení

24-hod recepce BBQ plochu Pláž Půjčovna kol Půjčovna lodí Snídaně v ceně Autopůjčovna Děti povoleny měny Express Pokladna Volný místní telefonáty Zahrady Bezbariérový přístup přístup k internetu bezdrátový internet (zdarma) Povlečení Zavazadlový prostor lékařské pomoci na výzvu No curfew otevřeno 24 hodin parkoviště (zdarma) Domácí zvířata restaurace Pokojová služba Bezpečnostní schránka Sportovní / činnost Taxislužba Prohlídka / okružní pomoc

Vybavení pokojů

Máme 7 pokojů se dvěma nebo třemi lůžky. Všechny pokoje mají sprchu / WC, teplá a studená voda, klimatizace a hluku a tepelně izolovaný

A / C klimatizace Ensuite Fén Mountain View pokoje Nekuřácké pokoje vlastní koupelna přeháňky bez vany kuřácké pokoje


Sousedství

Věčný oheň Chimera je tak blízko, že můžete vidět na naší zahradě. Jeden říká, první olympijské pochodně byla osvětlena zde. Pokud toužíte mít místo, kde má Bellerophon porazil monstrum z Chimery navštívit, bylo dost a 30 - minut chůze od jedlí a borovic, co bude také velkou zábavou pro vás.

Naše snídaně pro vás v naší zahradě, pod pomerančů, citronů a Mulberrys. Zatímco ptáci Twitter, můžete tento pak na sebe. Snídaně se. Za oběd či večeři si, informujte nás prosím na vaše přání brzy, pak jsme schopni připravit pro vás všechno čerstvě

Body zájmu
 • Starobylého města Olympos 1 km
 • . Chimera 1 km
 • . Starobylého města Phaselis 25 km
 • . Kemer 35 km

Jídlo a pití
Jíst v domě
Cesur Restaurace
Na domě
Jídlo venku
Hvězda Restaurace
Na pláži
Orange Restaurace
Na pláži
Restaurace Azur
Na pláži
Pasa Gözleme
500 m.

Politiky
Podrobnosti o ceně

€28 - 57 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCard

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Pokud si přejete zrušit svou rezervaci, musíte tak učinit písemně (e-mail). Ty pak budou předmětem následující storno poplatky.
Období před odjezdem poplatek jako procento z dovolené cenu.
Více než 30 dnů, ztrátu záruky.
29-15 den 50% za jeden den kurzu.
Méně než 14 dnů 80% za jeden den kurzu.

Umístění - Ubytovna

Çıralı
Çıralı
Antalya Province (Antalya)
Turkey  07980

Zeměpisná šířka: 36.41807, Zeměpisná délka: 30.47991

Jak se tam dostat

S osobním automobilem se jede z Antalya od Kumluca. Poté, co na místě Tekirova jdete na stále jen z prosím, až uvidíte označení na Cirali (7 km), zde pak zase vlevo. Autobusem jeden disky Antalya trenér nádraží s Cicek tour nebo Antalya turné trenérů Kumluca-Finike-KAS. Trenéři jdou v zásadě všech 15 minut. Pak se mu dostává ven na křižovatku Cirali a jde odtud ze se Dolmusch (hromadné taxi) do našeho penzionu. (Na požádání jsme schopni)

Autobusem
Pokud máte zájem, můžete přijet Cirali také autobusem nebo dolmush. Během denní doby můžete vzít mikrobus / dolmush od Antalya hlavním autobusovém nádraží na Kumluca. Po příjezdu Cirali křižovatce, budete muset změnit své dolmush s dolmush službu Cirali.

Autem
Pokud chcete přijít do auta, Antalya má dobré dálniční spojení s Cirali. On je asi 80 km. Vzdálenost od centra města Antalya. Prosím po dálnici D400, Antalya-Kemer Kumluca podél pobřeží a budete tam dostanete po 70 km. křižovatku Cirali, klesající sklon 7 km. v Cirali.

Nejbližší letiště: Antalya