Devran Hotel

Devran Hotel

Ankara, Turkey - Sanayi Mah. Tavus Sok. No: 3 Itfaiye Meydani, Opera Ulus
$27 za noc
$27 za noc

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hotel

Naší hlavní zásadou bylo vždy poskytovat pohostinné a vynikající služby pochopení, stejně jako hygienické a čistém prostředí na nejvyšší úrovni s nejvhodnějšími ceny pro naše hosty od roku 1950, kdy jsme začali sloužit.
Náš tým se skládá ze zkušených jednotlivců, kteří rozšiřují tradiční tureckou pohostinností, kteří věřili, požadavky na současné služby, management, které půjčují své duše, aby práci, kterou dělají a kdo je vždy vidět očima svých hostů slouží kvalitní a moderní služby.
Náš hotel, který se nachází v ULUS, jedna z vybraných a historické okresy Ankara, se zaměřila na služby, porozumění, jehož cílem je spokojenost vás vážení hosté z důvodu jeho odvětvové zkušenosti a obnovenou infrastrukturu.
Spokojenosti a všech druhů bezpečnostních našich hostů se tvořily hlavní základnu studií v našem hotelu, který je vybrán rodiny obecně. Jako město a obchodním světě hotel, základem naší cenové politiky je stabilní cenovou strukturu.
Některé z významných lokalitách v okolí hotelu jsou svět-slavný nákupních center, vládních budov, historické budově z Velkého národního shromáždění Turecka, Ankara Citadela, mešita Haci Bayram, Historické římské lázně, Národopisné muzeum, Muzeum Anatolian civilizací, Umění a socha Museum, stadionu 19. května Atatürkem Sport Palace, kultury Centrum Atatürka, historické železniční stanice, Altinpark Výstaviště.
Budeme se cítit hrdí na ubytování a stravu si na cestách Ankara.

Prostor
  • Typ majetku: Hotel
  • Hotel pokoje / jednotky: 56
  • Rok postavený: 1950
  • Renovovaný: 2006
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $27

Dvoulůžkový single Trojitá Twin
  • Přihlaste se po: 1:00am
  • Podívejte se předtím: 12:00am

Hotel vybavení

24-hr denně Směnný Výtah Prádelna / komorník služby Povlečení Open 24 hodin parkoviště (zdarma) Domácí zvířata nejsou povolena Restaurace o webu Pokojová služba Taxi služba Prohlídka / okružní pomoc napětí měniče WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Bidet denní úklid Soukromá koupelna Telefon Televize měniče napětí WIFI Wake-až hovorů


Politiky
Podrobnosti o ceně

$27 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaVisa ElectronMasterCard

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Cancellation policy: (nevztahuje se na potvrzení platbami on)
Zákazníci zaplatí při příjezdu na denně v hotovosti nebo kreditní card.Cancellation bez sankcí možné pouze max. 24 hodin před check in Pozdní zrušení nebo ne show bude účtováno 1 noc ekvivalent pobytu poplatek.

Umístění - Hotel

Sanayi Mah. Tavus Sok. No: 3 Itfaiye Meydani, Opera Ulus
Ankara
Ankara Province (Ankara)
Turkey  06000