€49 za noc
€49 za noc
Seahorse Deluxe Hotel, Altinkum, Turkey

Seahorse Deluxe Hotel

Altınkum, Turkey - Altınkum Mah. 217 Sk. No. 1 Yeşilkent Didim Aydin

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hotel

"Seahorse Deluxe Boutique Hotel & Residences" je založena na pobřeží Egejského Turecko, kde křišťálově čisté modré Egejské moře splňuje slunce a zeleně, příroda se svými zlatými plážemi a krásným okolím, včetně malebné horské scenérie, kde se budete cítit jako v nebe a je to na vás čekají, aby se nezapomenutelnou dovolenou s restauracemi, bary, spoustu denních aktivit a noční život.

  • Seahorse Deluxe Hotel, Altinkum, Turkey, Turkey hotely a ubytovny
  • Seahorse Deluxe Hotel, Altinkum, Turkey, Nejlepší místa v Altinkum
Prostor
  • Typ majetku: Hotel
  • Hotel pokoje / jednotky: 60
  • Rok postavený: 2008
  • Renovovaný: 2010
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €49

Apartmán Dvojité King Jednotný Standardní Studio Suite Triple Twin
  • Přihlaste se po: 2:00pm
  • Podívejte se předtím: noon

Hotel vybavení

24-hod recepce Bar / lounge Půjčovna kol Snídaně v ceně Autopůjčovna Zahrady Praní / komorník služby Strava plány parkoviště (zdarma) Domácí zvířata nejsou povolena bazén (venkovní) Restaurace na místě Pokojová služba trezor Sportovní / činnost Taxislužba Tenis WIFI (za poplatek)

Vybavení pokojů

Deluxe standardní pokoje jsou vybaveny 1 ložnice, 1 koupelna, 1 šatna a balkon nebo terasu. Všechny Deluxe Pokoje standard jsou s výhledem na krásné upravené zahrady.
Deluxe standardní pokoje jsou vybaveny digitálním trezorem, satelitní TV, teplou / studený vzduch-klimatizace, návrhář kuchyní s minibarem, jacuzzi či vanou, vysoušeč vlasů-dryer, atd.

Deluxe Rodinné pokoje mají 2 ložnice, 1 koupelna, otevřené plán kuchyň / obývací pokoj, vstupní hala, přední terasa / balkon (s výhledem na bazén) a zadní terasa / balkon zahradu. Z obývacího pokoje Deluxe pokoje Rodinné můžete vidět bazén a sluneční terasa přímo před budovou.
Rodinné Deluxe Pokoje jsou vybaveny digitálním trezorem v ložnici, satelitní TV, teplou / studený vzduch-klimatizace, projektant kuchyň s lednicí a vlasy-dryer, atd.

Deluxe Suite Pokoje mají 2 ložnice, 1 koupelny, otevřené plán kuchyň / obývací pokoj, vstupní hala, přední terasa (s výhledem na bazén) a zadní terasou.
Deluxe Suite Pokoje jsou vybaveny digitálním trezorem v ložnici, satelitní TV, teplou / studený vzduch-klimatizace, projektant kuchyň s lednicí a Jacuzzi vanou (1-2 osoby) s hydro-masáže, vysoušeč vlasů-dryer, atd.

Prezidentské apartmá POKOJ (DUPLEX)) mají 3 ložnice, 3 koupelny (2 / en-suite), samostatná kuchyň / obývací pokoj, vstupní hala, interiér galerie s klenutými okny a vysokými stropy, velká přední terasa (s výhledem na bazén), balkonů vedoucí z ložnice. Z obývacího pokoje všech prezidentské apartmá pokoje můžete vidět bazén a sluneční terasa přímo před budovou.
Deluxe Suite King pokojů, digitální trezor v ložnici, satelitní TV, teplou / studený vzduch-klimatizace, projektant kuchyň s ledničkou / mrazákem, trouba, pračka a jacuzzi vanou (1-2 osoby) s hydro-masáže, vysoušeč vlasů- vlasů, atd.

A / C ovládání klimatizace Balkony kávy a čaje Elektronický klíč Faxové služby Fén Železo / žehlicí prkno Kuchyňky denní úklid Mini-bar Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna Lednice trezor na pokoji Telefon Televize VCR / DVD WIFI Wake-až hovorů


Jídlo a pití
Jíst v domě
Aqua Club Restaurant
80 PAX INDOOR
Rohové Bistro
100 PAX OUTDOOR

Politiky
Podrobnosti o ceně

€49 - 50 za noc

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCard

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Nemovitosti se použije výchozí zrušení dobu 23:59
(23:59) místní majetku časové pásmo jeden den před dnem příjezdu hosta je jinak
zde uvedené as (3) dnů před příjezdem (zadejte počet dnů v případě potřeby).

Umístění - Hotel

Altınkum Mah. 217 Sk. No. 1 Yeşilkent Didim Aydin
Altınkum
Aydın Province (Aydın)
Turkey  09270