€43 za noc
€43 za noc
Smile Butik Hotel, Cirali, Turkey

Smile Butik Hotel

Çıralı, Turkey - Kemer-Antalya-Türkiye

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hotel

Tam je místo, v Turecku, jehož pláže je uveden mezi 30 nejlepších pláží na světě. Pokud chcete vidět - přišel do vesnice Cirali - oáza klidu a pohody, ideální místo pro novomanželé na svatební cestě, manželské páry a ti se snaží uniknout hektický život ve velkých městech.
Çıralı viděl vzestupu a pádu několika civilizací, bylo uvedeno v legend a mýtů. Můžete cestovat v čase, pokud si strávit den putování o malebné zříceniny starověké řecké město Olympus, která není daleko od vesnice. Stoupání jeho strážní věž, aby si dech beroucí výhled na záliv.

Jedním z hlavních atrakcí turistů v oblasti Mount je Chimera, tzv. Yanatrash nebo pálení rock, které místní obyvatelé, protože plyn metan, který byl hořící na horách po staletí. Tam býval chrám na hoře, kde lidé žijí v Olympus a Lykia by vyšplhat až k uctívání jejich bohů a aby jejich nabídky pro ně. Hora je prý byli povoláni Chimera, protože ve starších dnů mnoho lodí byla potopena na útesy s mýlí zrádná světla na hoře u těch, které mají maják.

Çıralı 3-mile-Long Beach je jedním z mála míst ve Středomoří obří želvy si vybrali jako svou živnou půdu. Od května do srpna plazi procházet na pláž, aby se hluboko hnízda v horkém písku a ležel až 150 vajec do každého z nich. Zde máte jedinečnou šanci sledovat drobné tvory Hetch a hlavou pro vodní hranou na střední-srpen ráno. A samozřejmě nic můžete porovnat na koupání v moři osvětlena zářící planktonu na temné hvězdné srpna večer. Kromě toho můžete vždy něco přát, když vidíte padat hvězdu.
Citrus stromy a století starých borovic jsou roztroušeny po celé obci. Pokuta kombinace vůní je určitě se budete cítit lépe.

V hotelu je nové, se otevřel na jaře roku 2007. Snažili jsme se co nejlépe zajistit vše pro vaše uvolněné a bezstarostné dovolené. Na pláži je v 150 m (2min chůze) od hotelu. Každý bungalov je 42sq. m. a má dvojí a jediné lůžko, sprchou, vysoušečem vlasů a vzduch-conditioning. K dispozici je Wi-Fi internet v restauraci.
Majitelé jsou mladý manželský pár. Lada je rusky a Ismail - Turečtina, jak se anglicky-a-německo-mluvení.
Existuje šest chatek v hotelu, který pomáhá vyhnout spěchu a umožňuje zástupů, aby věnovala více pozornosti na každém ze svých hostů. Čerstvé domácí půdě ovoce a zeleniny jsou použity vařit pro hosty po celý rok. K snídani jsme sloužit tousty, sýr, máslo, med, marmeláda, vejce, olivy, rajčata, okurky a bylinky - vše - domácí a domov-dospělé. Na večeři si můžete objednat nebo rybí maso, podávané s kari rýží Basmati nebo vařené-a opečené brambory. Naší specialitou je čerstvé pstruhy pečené vzít s cibulí, plátky citronu a rozmarýnu. Musíte ochutnat!

 • Smile Butik Hotel, Cirali, Turkey, Turkey hotely a ubytovny
 • Smile Butik Hotel, Cirali, Turkey, Co máš dělat? Zeptejte se a objednejte si s námi v Cirali
Prostor
 • Typ majetku: Hotel
 • Hotel pokoje / jednotky: 7
 • Rok postavený: 2007
 • Veřejná klasifikace: 3
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €43

Chata Dvojitá Jednotný Bungalov Triple Tripple
 • Přihlaste se po: noon
 • Podívejte se předtím: 10:00am

Hotel vybavení

Výlety

Různé malé-měřítku organizací nabízejí výlety a exkurze do jiných obcí, měst a památek, ať už autem, jeep, traktor, kolo, motocykl, kanoi nebo člun.

Taurus Jeep Safari. Řiďte své vlastní džíp přes drsné Taurus hory. Některé z vrcholů na trase leží v nadmořské výšce 1. 700 m.

Kumluca Bazar. Navštivte velký týdenní trh v Kumluca kde si můžete koupit vše od čerstvé zeleniny na textil. Kumluca je malý, typicky turecké město nedotčené od masové turistiky.

Strom ostrovy lodí Tour. Navštivte místně slavné Tři ostrovy (UC Adalar), kterou najal loď. Různé lodě jsou k dispozici, a to jak pro skupiny i jednotlivce.

Nakupování v Kemer. Cestování na malé turistické městečko Kemer do auta, mini-bus nebo motocykl a užít si jeho laidback pondělí trhu nebo utratit své peníze v mnoha obchodech na své hlavní nákupní ulici.

Kekova lodí Tour. Take lodi podél úseků velkolepé, neobydlené pobřeží na starověké potopené město na Kekova a krásné Simena poloostrova.

Myra autem. Cestování autem po velkolepé pobřežní silnici do Myra (dnes známý jako Demre) navštívit slavný kostel svatého Mikuláše, snad ve 3. století biskupem-lépe známý jako Santa Claus. Nenechte si ujít starobylé amfiteátr v Demre!

24-hod recepce BBQ oblasti Pláž Půjčovna kol Půjčovna lodí Snídaně v ceně Autopůjčovna Děti povoleny Směnárna Express Pokladna Volný místní phonecalls Zahrady Historické webu internet bezdrátový internet (zdarma) prádelna / komorník služby Povlečení Zavazadlové nosiče lékařské pomoci na výzvu Multi-kulturní pracovníci No curfew otevřeno 24 hodin parkoviště (zdarma) Domácí zvířata povolena Restaurace na místě Pokojová služba trezor Taxi služba Prohlídka / okružní pomoc WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Každý bungalov je 42sq. m. a má dvojí a jediné lůžko, sprchou, vysoušečem vlasů, minibar a vzduchu-klimatizace

. Hotel je nový, otevřený na jaře roku 2007. Snažili jsme se co nejlépe zajistit vše pro vaše uvolněné a bezstarostné dovolené. Na pláži je v 150 m (2min chůze) od hotelu.

A / C ovládání klimatizace Balkóny Ensuite Fén Mini-bar Mountain View pokoje Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna Rollaway lůžek k dispozici Nekuřácké pokoje Hygienické potřeby zdarma WIFI


Sousedství

Pěší turistika - Kolem Çıralı. Existuje šest označené toulati tras, z nichž většina se dostanete po částech slavného Lycian Way - a 500-km dlouhou cestu-označené pěšina od Fethiye to Antalya, které bylo nazváno jedním z deseti nejvíce odměňující trekkingové trasy na světě. Tyto cesty jsou vhodná jak pro zkušené a nezkušené tramp. Nejkratší vás na 2-hodinová procházka, nejdelší trvá cca 5 hodin.

Mount Chimera - Mount Chimera - známý místně jako Yanartas - je možná nejlepší známý jako místo, kde se řeckého hrdiny Bellerophon porazil mytickou chimérou, plivání ohně-obludnost, která byla použita k vytvoření odpadu do krajiny v antických dobách. Hodinu chůze se dostanete z hotelu Odilie na zničený chrám Hephaestus na vrcholu hory, kde plameny věčného jara od samého skalní sama!

Body zájmu
 • Olympos (1 km)
 • Tahtali Cable Car (25 km)
 • Chiemera (2 km)
 • Phaselis (25 km)

Jídlo a pití
Jídlo venku
Starrestaurant
Na pláži
Azure Restaurace
Na pláži

Politiky
Podrobnosti o ceně

€43 - 98 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCard

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

7 dní před příjezdem 1 noc zdarma

Umístění - Hotel

Kemer-Antalya-Türkiye
Çıralı
Antalya Province (Antalya)
Turkey  07980

Zeměpisná šířka: 36.41663, Zeměpisná délka: 30.48018

Jak se tam dostat

Kde nás najdete: Çıralı je 80 km západně od Antalya. Turu vlevo 35 km minulosti Kemera ve znamení Çıralı 7. Dalším 7 km a dostanete se do vesnice

Jak se k nám dostanete

Çıralı leží asi 80 km od města Antalya.

Hotel Odile (den a noc) Na žádost Hotel Odile budou provádět nezbytná opatření pro svůj přenos z Antalya Mezinárodní letiště do hotelu dle Vašeho přání, na přátelské sazba včetně osvěžující nápoj na bezplatné příjezdu na hotel.

Tím, Mini-Bus od mezinárodního letiště v Antalyi (pouze ve dne) Take taxi na hlavní autobusové nádraží (otogar) v Antalyi. Odtud trvat mini-bus (dolmus) na Kumluca a informuje řidiče se chcete dostat ven na křižovatce na Cirali. Odtud si můžete vzít další mini-bus do vesnice správné.

Do pronajatým automobilem od mezinárodního letiště v Antalyi (den a noc) Most autopůjčovna služeb přinese vaše auto na letišti. Zpočátku mít cestu k Antalya. Start po dopravních značek na Kemer nebo Kumluca, jakmile si na ně podívat, až se dostanete na dálnici D400. Mějte po D400 až uvidíte na silnici podepsat Çıralı na levé straně silnice. Odtud úzký, vinutí silnice vás zavede do vesnice.

Taxíkem od mezinárodního letiště v Antalyi (den a noc) Všechny taxi z letiště Antalya působí v pevných sazeb.

Nejbližší letiště: Antala 85 km.