$28 za noc
$28 za noc
VHS Rahmis Tree Houses, Olympos, Turkey

VHS Rahmis Tree Houses

Olympos, Turkey - UÇbuk Mevki Denİz District., Cavuskoy / Adrasan / Antalya

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hostel

Náš hostel je otevřena pouze pro hosty respektování životního prostředí a s vědomím čekat přátel čtení a věřte, že není lidstvo v jednotlivých zbaveni životního prostředí existují v této exkluzivní geografie skrývá naše staleté dědictví dokázat, že žijí oblasti mohou pokračovat ve své existenci, aniž by k poškození přírodních uvidí, že tam jsou některé alternativy k naší země betonování process. there jsou kočáru touží a slunečníky na našem pobřeží kapely, které můžete použít, jsou na místě, kde jsou moře a lesní naše acoomodation jednotek z architektonického a okolí dokončení každé other. there jsou ubytovací jednotky s 20 různých šířek a všechny s vanou a balcony. moreover jsme basketbal a volejbal pole a fyzické zdatnosti area. we 're na cestě historických LIKYA poskytovat našim zákazníkům, pokud chce, s trekkings, lodní výlety atd.. existuje mnoho oblastí, posezení v různých tvarech a pokud naši hosté mohou chtít grilu v žádném případě.
Seat podložky s koberci Turcoman pileless, houpací sítě,
Židle a stoly chráněné dřevo,
Čtení rohy,
Táborák (každou noc)
Backgammon a šachové stolky ...

Zatímco dýcháš jedinečnou vůni moře jódu richened lesem kyslíku, uslyšíte stromy tichý výkřik a cítit historické Anatolian atmosphere. Adrasan Cove, s jeho neznečištěné a živý modři, je jako místo, z nebe ... v našem hostelu naši hosté mohou chovat jako doma a použijte náš hostel je self-service. Breakfast, čaj o páté, restaurace a studenou vodou (celý den) je zdarma pro naše guests. we 're rádi, že mají šanci ukázat Adrasan je výhradním zeměpisu pro naše hosty s našimi 4000 squaremeter podnikání.
Adrasan je jiný, když déšť a piniovými háji se setkávají, a poněkud odlišný, když slunce představuje svůj lesk na moře a pozdraví ho.

K dispozici je elektřina, voda a wc služby pro všechny naše hosty (včetně návštěvníky s přívěsem)
Máme kvalifikaci hory domu, farmy, lesy dům, plošina dům atd. ...

  • VHS Rahmis Tree Houses, Olympos, Turkey, Turkey hotely a ubytovny
  • VHS Rahmis Tree Houses, Olympos, Turkey, Porovnat ceny všech hotelů v Olympos
Prostor
  • Typ majetku: Hostel
  • Hostel pokoje / jednotky: 25
  • Rok postavený: 2005
  • Renovovaný: 2010
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $28

Dvoulůžkový Žena kolej Muž kolej Smíšené kolej Standard Strom pokoj
  • Přihlaste se po: 12:00am
  • Podívejte se předtím: 2:00am

Hostel vybavení

24-hod recepce Pláž Snídaně v ceně Autopůjčovna Děti povoleny Směnárna Express Pokladna Zahrady Historické webu Prádelna / komorník služby Povlečení Parkoviště (za poplatek) parkoviště (zdarma) Domácí zvířata bazén (venkovní) trezor Sport / činnosti WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Bungalov
vlastní WC / sprcha
1 francouzské lůžko a 1 samostatné postele

Na pokoji stromu
vlastní sprcha / wc
1 francouzské lůžko a samostatné postele

Hlavní budova
vlastní sprcha / wc
1 francouzské lůžko a samostatné postele

Hlavní budova
Podíl sprcha / WC
1 francouzské lůžko a samostatné lůžko

A / C ovládání klimatizace Mountain View pokoje Non-kuřácké pokoje Koupelna přeháňky bez vany Televize není k dispozici WIFI


Sousedství

Adrasan je spojena s okresní Antalya Kumluca a se stal městem v tom má zajímavou zátoce na něž se má obrátit větry z pevniny na moře a z tohoto důvodu historických civilizací nesl jeho stopy na harbours. Adrasan Antalya jako název pochází z Grek a to je také volal Çavuşköy se svou novou jméno města.
Nastavit proti Beydağlar jeho zemi je písek, moře je mělké a okolí je plné různých přírodních beauty. it 's exkluzivní sportovní kurz pro sportovní visitors. because teplé mořské vody a dlouhé sezóně umožňuje potápěči a podvodní-fotografové vidět beter. Adrasan' s na které se vztahuje Cove má velké a dlouhé pobřeží kapela a vy můžete vstoupit do vody everywhere. Eğri hoře (na opačné) lákají svou zhroutil hrb jako hill. Markız Hill se nachází na začátku krásnými lesy ukazuje estetiku na pobřeží . Existuje spousta míst, vidět na nejbližší místa jsou Çıralı, Kaş, Demre, Myra, Patara, Xantos, Phaselis a Antalya centrum.
Adrasan zátoce, její tok a okolí ...
Je to takové místo, kde nechcete, aby leave. Adrasan je přesný adrress odpočinku a relaxation. While Antalya je příliš přecpaný turisty a spěch, Adrasan (100 km daleko od toho) slibuje ticho pro vás.


Politiky
Podrobnosti o ceně

$28 - 40 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCard

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

červenec, srpen je volitelný pro zrušení 3 dny před být

Umístění - Hostel

UÇbuk Mevki Denİz District., Cavuskoy / Adrasan / Antalya
Olympos
Antalya Province (Antalya)
Turkey  07350

Jak se tam dostat

Antalya Airport Transfer zařízení

90 km od letiště, 8 km od Olympos, 15 km Kumluca.

Nejbližší letiště: 90 km