€30 za noc
€30 za noc
Yanartas Pension, Cirali, Turkey

Yanartas Pension

Çıralı, Turkey - Cirali Mahallesi Ulupinar Köyü

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hostel

Yanartas Pansiyon - Vítejte na Çıralı, skrytý ráj na jižním pobřeží od Turecka. Příroda a dějiny v jednom okamžiku. Cirali se nachází v blízkosti historického města Olympos a Mount Tahtali, sídlo bohů.

Náš malý penzion leží mezi borovicemi a pomerančovníky, je obklopen velkou zahradou. Věčný oheň, hořící kameny je pouze 500 metrů od nás. Pěšky na vrchol trvá asi hodinu a vede kolem hořící plyn otvory na zničený chrám na Hephaestus, řecký bůh.

  
Çıralı jedné z nejkrásnějších pláží v tureckém jižním pobřeží. Pláž je tvořena pískem a oblázky. To je slavné Caretta caretta - druh mořské želvy, které zde každoročně vrací položit tisíce vajec do písku.

Náš penzion ist 700 m od krásné Beac

Pension Yanartas - Náš penzion se nachází ve velké zahradě. Máme 8 bungalovy obklopené stinnými stromy, všechny bungalovy jsou 60 m2, a mají sprchu / WC a klimatizace.

V bungalovu 4 osoby můžete pohodlně bydlet. Tam jsou chatky s 2 manželskými postelemi a bungalovy s 1 dvoulůžkový a jeden jednolůžkový posteli.

Na vaše veranda, můžete večer s fantastickým výhledem na hory pohoří Taurus těšit.

K snídani nabízíme přírodní produkty, a částečně z vlastních přílohu. Jsme si velmi dobře vědomi čerstvost a chuť.

V našem Hammocks, které jsou distribuovány na zahradě, pak můžete těšit na klid.

Večeře je na zakázku. My sloužit tradiční tureckou kuchyni. Prosím, informujte nás prosím na vaše přání.

Těšíme se na setkání s Vámi jako naše hosty přivítat.

 • Yanartas Pension, Cirali, Turkey, Turkey hotely a ubytovny
 • Yanartas Pension, Cirali, Turkey, Najít dobrodružství v blízkosti nebo na vzdálených místech, rezervujte si hotel nyní v Cirali
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
 • Hostel pokoje / jednotky: 8
 • Rok postavený: 2005
 • Renovovaný: 2008
 • Veřejná klasifikace: 2
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €30

Chata Dvojité Jednotný Triple Twin
 • Přihlaste se po: 2:00pm
 • Podívejte se předtím: 11:00am

Hostel vybavení

24-hod recepce BBQ oblasti Pláž Půjčovna kol Půjčovna lodí Snídaně v ceně Autopůjčovna Směnárna Express Pokladna Volný místní phonecalls Zahrady Historické webu internet bezdrátový internet (zdarma) Prádelna / komorník služby Povlečení Zavazadlové nosiče Strava plány lékařské pomoci na výzvu No curfew otevřeno 24 hodin parkoviště (zdarma) Restaurace na místě Pokojová služba trezor Sport / činnosti Taxi služba Prohlídka / okružní pomoc

Vybavení pokojů

Pension Yanartas - Náš penzion se nachází ve velké zahradě. Máme 8 bungalovy obklopené stinnými stromy, všechny bungalovy jsou 60 m2, a mají sprchu / WC a klimatizace.

V bungalovu 4 osoby můžete pohodlně bydlet. Tam jsou chatky s 2 manželskými postelemi a bungalovy s 1 dvoulůžkový a jeden jednolůžkový posteli.

A / C ovládání klimatizace Balkóny Ensuite Fén internet Mountain View pokoje Soukromá koupelna


Sousedství

Chimera (plivání ohně--hora) - výlet na pláž Olympos na Turing Stone se stává zvláštní druh zážitku. V nadmořské výšce asi 300 m se nachází na oheň, který nikdy nevyjde. Již mytologie zprávy, že řecké mládeže, tzv. Bellerophontes s jeho létající kůň Pegas zabil plivání ohně-Chimera. S jeho poslední vydechnutí plameny dosáhly až z jeho úst. Zemní plyny, které přicházejí z hornin a vypálit tyto den, se vztahují k této legendě
Starobylého města Olympos, jednoho z nejdůležitějších měst Lycian federace, se zajímavými budovami, je jen 30 minut chůze. Na druhou stranu, Chimera-Yanartas, kameny jsou hořící za 40 minut.
Jeep Safari - je pro nezapomenutelný dojem v Taurus hory v nadmořské výšce 1700 m.

Body zájmu
 • Starověkého města Olympos 3 km
 • Chimera hořící kameny 1 km

Politiky
Podrobnosti o ceně

€30 - 75 za noc

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Zrušení 7 dnů před příjezdem 1 noc zdarma

Umístění - Hostel

Cirali Mahallesi Ulupinar Köyü
Çıralı
Antalya Province (Antalya)
Turkey  07980

Jak se tam dostat

Jak dosáhnout UsSie uns

Autem

Pocházející z Antalya podél pobřeží silnici D400 směr Kumluca, minete 2 tunely první, pak uvidíte po pravé straně vesnice Beldibi. Jde to v minulosti pak Göynük, Kemer, Camyuva a Tekirova. Asi 9 km od Tekirova přijde Ulupinar, známý jako malý přírodní zázrak se pstruhy restaurací. Po dalších 4 km uvidíte pak na levé straně výjezdu na silnici Çıralı. The natočí jeho 7 km směrem ke Středozemnímu moři. Na začátku obce je most. Silniční vidlice tady, jeden vede na pláž, další účastníky silničního provozu po 2 km do našeho penzionu

Autobusem

Z Antalya běží každou půl hodinu minibus nazývá dolmus k Kumluca / Finike. Dolmus se dostanete na výstupu Çıralı. From zde si můžete vzít další mini-bus na Pension Yanartas.

Transfer soukromých

Pokud chcete, soukromý transfer, kontaktujte nás pro další podrobnosti.

Nejbližší letiště: Antalya