$155 co noc
$155 co noc
Quartermaster Inn, Vashon, Washington

Quartermaster Inn

Vashon, Washington - 24007 Vashon Hwy Sw

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Inn

Premier Inn Vashon wyspy, w samym sercu urokliwej społeczności Burton kwatermistrz Harbor. Nieruchomość znajduje się zabawa, przyjazne restauracja z tarasem odwiedzane przez mieszkańców i żeglarzy odwiedzających, jak również przytulny bar, biblioteka z kominkiem. Każdy pokój wyposażony jest łaskawy prywatną łazienką i widokiem na wodę. W samotności, plaży i lasów w odległości krótkiego spaceru od Inn. Doświadczenie Island życia, jak to ma być mieszkał.

Innkeepers Pensjonat jest idealnym miejscem na pobyt wypoczynkowy, zjazdy rodzinne, warsztaty, wesela, przyjęcia i rekolekcje. Zbierz rodzinę i przyjaciół w tym cudownym domku waterview na niezapomniane wakacje i uroczystości.
Innkeepers Pensjonat jest cały Wynajem na wakacje Dom podłączony do kwatermistrza Inn, hotel Premier Inn Vashon Island i restauracja.
Opinie wynajmuje dom za 230 dolarów za noc w środku tygodnia i 250 dolarów za dobę w weekendy lub 1500 dolarów na cały tydzień.

Zasady

Nie wymaga minimum stay
Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz
Nie możemy pomieścić gości, zwierzęta (chętnie zorganizować poza siedzibą noc dla pieska)
Zapraszamy dzieci
Brak opieki nad dziećmi jest
Spożywanie alkoholu jest dozwolone
Check in time jest 15:00 i Check out time is 11:00
Anulowanie rezerwacji
Zasady anulowania rezerwacji: Bez opłaty będą zrealizowane, jeśli rezerwacja zostanie anulowana więcej niż 3 tygodnie wcześniej. Jeśli mniej niż 3 tygodnie, karta kredytowa zostanie obciążona za połowę ceny, chyba że pokój może być ponownie zarezerwowane przez innego gościa. No-show będzie automatycznie za cały okres ich rezerwacji.

Karczmarz (s): Troy i Marie
Kochamy muzykę, taniec, dobre jedzenie i spółki, a także curling się z dobrą książką przy kominku. Jesteśmy długo Islanders, a miłość podzielić się naszą wiedzą z Vashon z naszych gości.
Karczmarzy mówić: duński - niektóre, angielski!

  • Quartermaster Inn, Vashon, Washington, Washington hotele i hostele
  • Quartermaster Inn, Vashon, Washington, Najlepsze wakacje w Vashon
Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Inn
  • Inn pokoje / jednostki: 7
  • Rok budowy: 1900
  • Odnowiony: 1992
Inn zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $155

Cottage Queen
  • Zameldowanie po: 3:00pm
  • Sprawdź wcześniej: 11:00am

Inn udogodnienia

Bar / lounge Plaża Wypożyczalnia rowerów Śniadanie Dzieci dozwolone Winda / winda nie jest dostępna Zamówienie Express Przyjazny dla homoseksualistów Maszyna do lodu Live music Parking (bezpłatny) restauracja WIFI (za darmo)

Wyposażenie pokoju

A / C klimatyzacja Kominek (spalanie drewna) Prywatna łazienka Rollaway miejsc noclegowych WIFI


Zasady
Szczegóły ceny

$155 co noc

Opinie wynajmuje dom za 230 dolarów za noc w środku tygodnia i 250 dolarów za dobę w weekendy lub 1500 dolarów na cały tydzień.

Podatki: 9.00%
Ceny pokazane tutaj są bez podatku. Podatek zostanie doliczony do końcowej płatności.

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaMasterCardDiscover

Dostępne rabaty

Czasami po prostu zapytać

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

Zasady anulowania rezerwacji:

Kwatermistrz Inn Bed and Breakfast jest wyłączną własnością, gdzie każdy gość rezerwacja jest ważne i dla nas specjalne. Po zarezerwować pokój lub pokoje, zgadzamy się odwrócić wszystkich innych wniosków do pokoju (s) jest zastrzeżone, gwarantując ich zatrzymać na daty żądania. Jeśli plany podróży zmiany i musisz anulować rezerwację, proszę do nas zadzwonić, co najmniej 21 (dwadzieścia jeden) dni przed datą przyjazdu do anulowania rezerwacji. Będziemy zwrotu kaucji, pomniejszonej o 2% karty kredytowej prowizja.

W mało prawdopodobnym przypadku, że musisz zrezygnować z mniej niż 21 (dwadzieścia jeden) dni wypowiedzenia, skrócenia pobytu, lub sprawdzić na początku, proszę zrozumieć, że będziemy musieli poprosić Cię do wzięcia odpowiedzialności za cały zarezerwowany pobyt. Jeżeli uda nam rezerwację pokoju (s), pełny lub częściowy zwrot pieniędzy będzie mniej o 2% karty kredytowej prowizja.
W przypadku rezerwacji na łączną kwotę ponad 500,00 dolarów 50% depozytu będzie rozliczone do karty kredytowej, aby rezerwacji.

Lokalizacja - Inn

24007 Vashon Hwy Sw
Vashon
King County
Washington  US  98070

Szerokość: 47.38895, Długość geograficzna: -122.46629

Jak się tam dostać

Dojazd do nieruchomości:
Take promem z Fauntleroy (Seattle), Point Defiance (Tacoma) lub Southworth (Kitsap) do Vashon Island. Follow Vashon autostrady do miasta Burton. Znajdujemy się w czterech stop sposób.

Najbliższe lotnisko: Seatac