InstantWorldBooking.com - Coronavirus (COVID-19) - Náš záväzok voči vám. Ako zostať v bezpečí a zdraví pri cestovaní a pri hoteloch.

Všetci môžeme zatiaľ pozastaviť naše cestovanie, to však neznamená, že musíme prestať snívať o ďalšom dobrodružstve v cestovaní.

Zostaňte zdravý v hoteloch

Po celom svete podporujeme naše krajiny a zostávame doma v boji proti vírusu. Ale naša láska k cestovaniu nezmizne. Zatiaľ čo mnohí nemôžu zatiaľ cestovať, kríza sa čoskoro skončí. A keď sa tak stane, budeme sa všetci potešiť z opätovného navštívenia sveta. Takže na našej webovej stránke, našich sociálnych médiách a iných formách komunikácie budeme aj naďalej zdieľať mnohé úžasné destinácie, ktoré naši partneri môžu ponúknuť. A hneď, ako budú k dispozícii, oznámime budúce obchody. A niekedy vás práve krása jedného z našich neuveriteľných turistických cieľov bude inšpirovať úžasom a túžbou po našej budúcnosti spoločného cestovania po svete.

Keď sa všetci podieľame na tejto kríze, zdieľame tiež túžbu a motiváciu opäť cestovať a objavovať svet, len čo skončí. Spoločne budeme naďalej snívať a plánovať na ten deň. Medzitým môžeme zostať pozitívni a možno aj konštruktívne sa pripraviť na budúcnosť.

Tu je niekoľko tipov:

  1. Ako sa naučiť nový jazyk? Alebo možno precvičte tento druhý jazyk od školských dní. Na online štúdium jazykov je k dispozícii veľa bezplatných zdrojov a aplikácií.
  2. Prečítajte si niektoré regionálne pokrmy, ktoré by ste mohli ochutnať. Možno si v kuchyni vyskúšajte regionálny recept. Vyhľadajte niektoré inštruktážne videá s varením online.
  3. Urobte si zoznam niektorých neoceniteľných turistických tipov z časopisov, kníh a webových stránok, ktoré ste sa snažili nájsť na prečítanie. Pozrite si niektoré inšpiratívne cestovné videá online. Uschovajte si svoj prieskum, vďaka ktorému bude vaša prvá cesta príjemnejšia.
  4. Nakoniec sa zamyslite nad tým, že si kúpite novú tašku alebo batoh, ktorý dokonale vyhovuje vášmu cestovnému štýlu. Plánujte cestovanie štýlovo a pohodlne.

Medzitým zostaňte v bezpečí a postarajte sa o seba a svojich blízkych.

Našim cestovným partnerom a hotelom

Tu na Instant World Booking, Pracujeme nadčas, aby sme zaistili, že naši partneri na celom svete dostanú potrebné služby. Hlboko sa staráme o vašu bezpečnosť, zdravie a pohodu. A naše myšlienky a modlitby sú so vami všetkými. Chceme tiež, aby ste vedeli, že nás znepokojuje blaho vášho cestovného ruchu. Naša spoločnosť zostáva silná a naše služby a prevádzka pokračujú bez prerušenia. Naša vysoká úroveň podpory a zaistenie neustálej podpory vášho podnikania v oblasti cestovania alebo ubytovania sú pre nás nanajvýš dôležité.

Keď monitorujete situáciu a zvažujete svoje vlastné plány kontinuity, sme pripravení pomôcť v akejkoľvek potrebnej kapacite. Aj keď sú ťažké dni zostať na chvíľu, na obzore sa čoskoro objaví wellness a prosperita. Naše plány rastu a rozvoja v nasledujúcich mesiacoch, najmä pre ďalšiu generáciu služieb jýzy, rýchlo napredujú. Ak ste pripravení zvážiť nové riešenia pre vaše podnikanie v oblasti cestovného ruchu alebo ubytovania, naštartovať svoj vlastný obchodný rast, sme pripravení vám ponúknuť nízkonákladové možnosti a alternatívy.

Kde môžem získať viac informácií?