InstantWorldBooking.com - Získejte více rezervací a zvyšte zisk s rezervačním systémem postaveným speciálně pro hotely a ubytovny

Pokud byste mohli zvýšit přímé rezervace (rezervace z vašich vlastních webových stránek, stránky Facebook nebo jiných sociálních médií) na úroveň, která sníží náklady na externí rezervace a agentury o 35% až 70%, by vás to zajímalo? Ale jak to můžete dosáhnout?

Odpovídající mobilní rezervační mechanismy pro ubytování

IWBmob má odpověď

Zavedli jsme IWBmob, rezervační technologii navrženou pro zlepšení uživatelského prostředí pro uživatele všech zařízení. To zajistí, že prakticky všichni návštěvníci vašich webových stránek nebo sociálních médií mohou rychle a snadno rezervovat váš hotel nebo hostel. Kdy jste naposledy vyzkoušeli svůj současný rezervační systém nebo webové stránky, abyste se ujistili, že funguje na všech těchto zařízeních: iPhone, telefon Android, iPad, tablet, laptop a vícenásobné počítačové obrazovky v rozmezí od 1024 pixelů do 2736 pixelů a další?

  • Kolik potenciálních zákazníků a rezervací ztrácíte za každé nepodporované zařízení?
  • Kolik ziskové rozpětí klesá kvůli ztrátě přímých rezervací, zatímco vyplňujete své postele online cestovní kanceláře?
  • Používáte rezervační místa s provizí v rozmezí 12% -30% nebo pomocí stránek s provizí 8% nebo méně?

Před mobilní dobou žádný z těchto otázek nezáleželo. Nyní je však důležité zvážit mobilní reakci na webový design při výběru webových stránek a poskytovatelů rezervací.

Takže je váš současný rezervační systém postaven s mobilním a citlivým webovým designem? Více než 50% komerčně dostupných rezervačních zařízení nefunguje konzistentně ve všech typech zařízení. IWBmob dělá. Nabízíme první mobilní design, což znamená, že váš rezervační systém bude pružně reagovat na všechny typy počítačů a zařízení s důrazem na mobilní uživatele. Koneckonců, více než 25% celosvětových cestovních výletů se provádí na mobilních zařízeních. A mobilní rezervace se v mnoha zemích každoročně zvyšují o 20% nebo více. S programem IWBmob máte jistotu, že maximalizujete výhrady od všech uživatelů.

IWBmob nabízí tuto jistotu, ale nejen s bezchybným výkonem na všech zařízeních. Nabízí také velké výhody pro vaše zákazníky, zejména pro uživatele mobilních zařízení, a to tím, že poskytuje nejlepší možnou zkušenost. Dodržujeme zásady, které zjednodušují a zlepšují proces rezervace. Pro uživatele našeho nového rezervačního systému překoná zážitek téměř všechny moderní rezervační místa.

  • Přední mobilní estetika
  • Vysoce citlivé rozhraní
  • Zjednodušená uživatelská zkušenost

Nejste zaregistrováni?
Začít

Je váš hotelový rezervační systém zasahován do vašeho přímé rezervace?

Jak to víš? Možná, že váš současný rezervační systém je jeden ze sofistikovanějších. Možná vytváří výhrady. Podporuje však stejné základní zásady, které maximalizují výhrady? Zde jsou první otázky, které se vás zeptat.

Když průměrný zákazník navštíví vaše webové stránky nebo rezervační systém, okamžitě zjistí, jak si s sebou učinit rezervaci?

Odpovídající mobilní rezervační mechanismy pro ubytování
Letoun v kokpitu letadla

Okamžité rozpoznání je velmi důležité. Hovoříme o průměrných návštěvách vašich webových stránek, nikoli o odborných IT odborníků. Například pokud se díváte na své rezervační prostředí na svém telefonu (malá obrazovka) a potřebují pozastavit, aby zjistili, co dělat dále, rezervní systém již selhal. Toto se nazývá hlavolam kokpitu letounu. Provozovatel rezervačního systému mohl udělat skvělou práci při vytváření sofistikovaného nástroje, ale vaši zákazníci nechtějí složitost. Přemýšlejí o dovolené nebo cestě. Potřebují pouze jednoduchost a bezpečnost. Pokud se dívají na vaše rozhraní, jako je palubní deska kokpitu letadla, pak se rychle přesunou na jiné stránky, aby si je mohli rezervovat. Ztrácíte zákazníka a rezervaci.

Když potenciální zákazníci navštíví váš web nebo rezervační systém, čelí se přetížení informací?

Hotelový rezervační systém pro mobilní zařízení
Informační přetížení

Návštěvníci vašich webových stránek musí být schopni rychle procházet vaším rezervačním procesem a potvrdit jejich rezervaci. Při rezervaci motorů na stránce obsahují několik kalendářů, barevná zobrazení možností a spousta kroků před potvrzením rezervace se nazývá přetížení informací. To vede ke zmatku a frustraci. Kalendáře by měly být viditelné na stránce pouze tehdy, když je uživatel vybírá. Váš host by měl mít možnost potvrdit rezervaci pouze za 3 až 4 kliknutí. Průměrní uživatelé nechtějí projít dlouhou sérií možností a možností a projít několika kroky, aby se dostali k potvrzovacímu tlačítku. Nezapomeňte, že to jsou cestovatelé, kteří si myslí, že se o jejich cestě chtějí jednoduše rezervovat. Pokud budou procházet vaším rozhraním, jako je to aplikace pro práci, pak se rychle přesunou na jiné stránky, aby si mohli rezervovat. Ztrácíte zákazníka a rezervaci.

IWBmob řeší tyto problémy

Náš rezervační systém je optimalizován pro hotely, ubytovny a ubytování všech typů. IWBmob zajišťuje, že maximalizujete ziskové rozpětí a neztratíte přímé rezervace.

Náš nový mobilní design je elegantní a intuitivní.

IWBmob poskytuje přehledný a jednoduchý zážitek při rezervaci pro všechny vaše zákazníky. Prostřednictvím rozsáhlého výzkumu a testování jsme vyřešili problémy s přetížením informací a záhadou o pilotní kabině letounu. Vyřešili jsme všechny malé detaily. Dokonce i e-mailové potvrzení, které hosté obdrží, obsahují stejné principy návrhu, které jsou důležité pro mobilní uživatele.

Když potenciální zákazníci navštíví vaše webové stránky, zůstanou delší a budou se s vámi cítit s větší jistotou.

Chcete převést co nejvíce nových návštěvníků na vaše webové stránky (konverze = rezervace). S zařízením IWBmob, nebudou odradit rezervační systém a rezervovat jinde. Nemůžeme příliš zdůrazňovat, jak důležité je to. Podívejte se na naše ukázky, abyste zjistili, jak bude IWBmob fungovat na vašem webu.

Nezapomeňte na Facebook.

Pokud dosud nepoužíváte rezervační systém IWBmob na vaší stránce Facebooku, postrádáte bezplatnou metodu okamžitého zvyšování expozice. Můžeme vám ukázat, jak. Stačí nás kontaktovat.

Snižte náklady na online rezervační agentury (OTA) o 35% až 70%.

Když maximalizujete přímé rezervace z vašich webových stránek, minimalizujete potřebu online rezervačních agentur (OTA). IWBmob se o to postará. Abyste skutečně dosáhli zvýšení zisku, musíte snížit náklady na externí rezervace od online rezervačních agentur. S Instant World Booking a naši komunitu s více než 100 rezervačními webovými stránkami získáte nejnižší cenu za rezervace od globálního lídra v on-line rezervacích hotelových a ubytovních ubytoven (v současnosti 8% provize). Pokud stále platí 12% -30% provize za rezervaci míst, začněte se tahat zpátky a udělejte nám práci pro vás.

Podívejte se na naše Demo Booking Engine

Někdy je obraz tisíc slov. Každé demo představuje domovskou stránku hotelu. Tyto ukázky ukazují sílu skutečně integrovaného rezervačního systému na vašich webových stránkách.

Demo # 1
Demo # 2

Napájecí hrot:  Vyberte si jeden z našich inovativních návrhů webových stránek pro vlastní webové stránky hotelu nebo kontaktujte nás ohledně webových stránek.

Další informace