InstantWorldBooking.com
Jak działają rezerwacje online w Instant World Booking

Jak działają rezerwacje online


Instant World Booking jest jedną z ponad 100 stron internetowych w popularnej sieci podróży Instant World Booking. Rezerwacje online są bezpieczne, szybkie i łatwe dzięki Instant World Booking. Równie ważne, zarówno hotele, jak i podróżni korzystają z naszych usług. Dzieje się tak dlatego, że opracowaliśmy prosty, ale potężny zestaw narzędzi, które sprawiają, że rezerwacje podróży są proste i tanie dla wszystkich.


2 świetne sposoby na rezerwację


Oferujemy 2 świetne sposoby na dokonanie rezerwacji online. Po pierwsze, nasza metoda natychmiastowego potwierdzenia zapewnia wygodę i spokój związany z natychmiastową rezerwacją. Wystarczy wybrać zakwaterowanie w hotelu lub hostelu, zapłacić niewielki depozyt online i to wszystko. Otrzymasz natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji. Nasze błyskawiczne rezerwacje mają reputację jednej z najbardziej niezawodnych i bezpiecznych metod rezerwacji na całym świecie. Aby rozpocząć, po prostu szukaj hoteli, w których wyświetla się książka natychmiast lub IWB.

Oferujemy również drugą doskonałą metodę dokonywania rezerwacji. To jest nasza rezerwacja metod rezerwacji. Rezerwacje metod rezerwacji są unikalną ofertą Instant World Booking, ponieważ większość usług rezerwacyjnych ma ograniczenie oferowania tylko jednej metody rezerwacji. Chociaż proces potwierdzania żądania online może być szybki, nie jest tak szybki jak natychmiastowe potwierdzenie. Ponieważ niektóre hotele i hostele nie prowadzą kalendarza online, który jest używany do natychmiastowego potwierdzenia, oferujemy opcję przesłania zapytania online bezpośrednio do hotelu. Dzięki temu możemy zaoferować setki unikalnych właściwości, których nie można oferować w innych miejscach. Możesz korzystać z wyszukiwania wielu innych hoteli, w tym niektórych, których nie można zarezerwować w żadnej innej usłudze.

Skąd wiesz, którą metodę wybrać? Szukając na naszej stronie internetowej, szukaj najpierw nieruchomości, które wyświetlają Księgę natychmiast lub IWB. Oznacza to, że właściwość jest dostępna do natychmiastowego potwierdzenia online. Inne właściwości będą wyświetlać prośbę online, która wskazuje, że właściwość jest dostępna do przyjmowania wniosków przesłanych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wybierz właściwości, które Cię interesują, i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby dokonać rezerwacji.

Nasz system oferuje wiele małych korzyści. Na przykład możesz być zainteresowany hotelem, który oferuje natychmiastowe potwierdzenie, a ich kalendarz nie zwrócił żadnej dostępności w określonych datach. W tej sytuacji nasz system oferuje możliwość przesłania zapytania online bezpośrednio do hotelu. Będą szczęśliwi mogąc odpowiedzieć na dostępność, jeśli ją mają i będą w stanie Ci pomóc.


Bezpieczny, szybki i łatwy


Instant World Booking oferuje największe bezpieczeństwo rezerwacji dokonanych dzisiaj w Internecie. Nasza strona internetowa wykorzystuje protokół SSL (Secure Sockets Layer) z najwyższym dostępnym w branży kluczem szyfrowania o długości 256 bitów. Oznacza to, że poufne informacje, a także transakcje kartą kredytową lub debetową, są na najwyższym poziomie prywatności i bezpieczeństwa na całym świecie. Ale bezpieczeństwo oznacza także niezawodność. Tysiące hoteli korzysta z Instant World Booking do przetwarzania rezerwacji online. Wiedzą, że jesteśmy liderem w technologii podróży online, która zapewnia usługi, których nie mogą uzyskać od innych dostawców. Usługi te obejmują nie tylko rezerwacje online, ale również marketing i płatności. Wiele hoteli korzysta z naszego mechanizmu rezerwacji i kolekcji płatności do zasilania własnych stron internetowych.


Prędkość jest ważnym czynnikiem przy planowaniu podróży. Musisz szybko i niezawodnie wyszukiwać, a następnie zarezerwować żądane daty za pomocą natychmiastowego potwierdzenia. Instant World Booking oferuje wszystko to i więcej. Prostota jest również ważna dla naszych podróżnych. Uzyskanie potrzebnych informacji powinno być łatwe, a zakończenie rezerwacji powinno być jeszcze łatwiejsze. Jeśli chodzi o wyszukiwanie podróży online, oferujemy różne sposoby wyszukiwania pożądanego zakwaterowania bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Po znalezieniu interesujących Cię lokalizacji zapewniamy przetłumaczone informacje o każdej nieruchomości w kilkunastu językach. Wiele zdjęć jest dostępnych, aby pokazać dokładnie, jaka jest każda właściwość (oferujemy każdej z naszych właściwości możliwość przesłania nieograniczonej ilości zdjęć). Dostępne są również opinie na temat podróży, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Kiedy jesteś gotowy na rezerwację, nie jest wymagana żadna skomplikowana rejestracja. Nie potrzebujesz nawet identyfikatora członka. Kiedy potwierdzasz rezerwację, poprosimy Cię o kilka szczegółów dotyczących rezerwacji. Możesz również wpisać swój adres e-mail. Jeśli wcześniej nie masz identyfikatora użytkownika, Twój adres e-mail stanie się Twoim nowym identyfikatorem użytkownika, dzięki czemu możesz wrócić do przeglądania szczegółów swojej rezerwacji.


Sprawdź niektóre z naszych innych unikalnych i specjalistycznych witryn, takich jak www.southamericainstantbooking.com , www.gothostels.com , www.spaininstantbooking.com , lub www.hosteltraveler.com .

InstantWorldBooking Spinki do mankietów:    Instant World Booking Strona główna  |   Wsparcie  |   Zaproponuj hotele  |   Wyszukaj hotele  |   Recenzje hoteli  |   Napisać recenzję  |   Gość Zaloguj się  |   Zapisz się do newslettera  |   Anuluj subskrypcję   |  Dołącz do nas na Facebooku   |  Śledź nas na Twitterze   |  Śledź nas na YouTube   |  Obserwuj nas na Instagramie
Korzystanie z naszych usług:    Warunki i prawne  |   ochrona i prywatność  |   Jak to działa  |   Prześlij swoje Hotel  |   Pracuj z nami  |   Mechanizm rezerwacji   |   Zarządzanie kanałami   |   Programy partnerskie   |   Link do nas   |   Oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami   |   Kanały XML
Instant World Booking Światowy:    International Tanie hostele  |   International Tanie Bed & śniadania