InstantWorldBooking.com - na pomoc pri raste predaja hotelov alebo ubytovní

Máme definitívne nástroje a služby, ktoré potrebujete, aby ste mohli vyhrať v 2022! Ako partneri sa nám darí len vtedy, keď vyhráte a chceme, aby ste vyhrávali veľké. Teraz je čas, aby ste naplánovali budúcnosť a obnovili rast. Je čas vyhodnotiť svoju konkurenčnú stratégiu a prípadne znížiť náklady. Chystáte sa na veľký návrat alebo opätovné otvorenie? Alebo možno budete chcieť využiť rast, ktorý ste už dosiahli v posledných rokoch.

bezplatný rezervačný motor

Novinka pre 2022! Ponúkame vám tieto bezkonkurenčné ponuky pre vás, našich partnerov v hoteloch a hoteloch.

Tu je to, čo musíte urobiť hneď teraz. Instant World Booking úzko spolupracuje s hotelmi a hostelmi pri vývoji stratégií rastu a konkrétnych akcií, ktoré okamžite zvýšia vaše ziskové rozpätie. Vyhodnoťte súčasné externé služby, za ktoré platíte, najmä softvér a online rezervačné služby. Uvedomte si, že veľa online cestovných kancelárií a poskytovateľov softvéru v posledných rokoch dramaticky zvýšilo ceny. A nezohľadňujú vašu polohu ani konkrétnu situáciu. Ale teraz sme vstúpili do inej éry. V Instant World Booking je jedným z našich mottov za posledné dve desaťročia, že „technológia by mala vždy znižovať vaše náklady“. Preto vám ponúkneme tieto položky:

Rezervačné motory

1.  BEZPLATNÝ rezervačný modul
hotelová reklama

Ideálne pre vaše webové stránky, sociálne médiá a ďalšie.

Toto nie je typická bezplatná verzia, ktorú ponúkajú niektoré spoločnosti. Toto je náš full-service, rezervačný systém, úplne zadarmo pre vás. Nečakajte! Táto ponuka je k dispozícii iba na obmedzený čas.

Rezervačný motor IWBmob funguje lepšie na mobilných zariadeniach a je pre používateľov jednoduchý. A spracovanie platieb a vklady sú možné. Okamžite zvýšte ziskovosť svojich webových stránok.

Uč sa viac

2.  Facebook "Rezervovať"
bezplatný rezervačný motor

Prakticky nevyhnutné pre všetky hotelové a ubytovacie firmy: Tlačidlo „Rezervovať teraz“ na Facebooku.

Bez toho by ste sa vzdali jedného z najdôležitejších kanálov pre priame rezervácie. Vďaka tomu sa vaše rezervácie a zisková marža okamžite zvýšia. Zabezpečíme vám to bezplatne, zvyčajne len za pár hodín.

Potrebujete pomoc pri vytváraní alebo správe účtu Facebook správne? Môžeme vám pomôcť so správou vašej stránky, aby ste čo najlepšie využili.

Kontaktuj nás

Správa majetku a kanálov

3.  Dva mesiace ZADARMO
bezplatný rezervačný motor

Získajte 2 mesiace zadarmo, keď si zakúpite IWBFrontDesk minimálne 2 mesiace.

IWBFrontDesk je náš recepčný systém (PMS) pre hotely, hostely a ubytovanie všetkých typov. Cena výrazne lacnejšia ako konkurenčný softvér. Teraz môžete so svojim nákupom získať ďalšie 2 mesiace bezplatnej služby.

Skús to! IWBFrontDesk má teraz požadované funkcie a nástroje, ktoré potrebujete na správu všetkých aspektov operácií vašej nehnuteľnosti. Je to čisté a jednoduché rozhranie, ktoré sa intuitívne používa. IWBFrontDesk sa perfektne integruje do rezervačného modulu IWBmob a niektorých z najpopulárnejších manažérov kanálov.

Začať

4.  Kalendár PMS Lite zadarmo
ako zvýšiť predaj hotelov

Náš kalendárový systém (PMS Lite) je pre vás bezplatný. Navyše sa teraz bezplatne pripája k nášmu Správcovi kanálov.

V Instant World Booking je naše rozhranie kalendára známe tým, že sa ľahko používa, ale napriek tomu je mimoriadne výkonné, pre hotely a ubytovacie zariadenia. Ešte lepšie je, že pomocou tohto rozhrania môžete prepojiť a synchronizovať všetky svoje externé rezervačné stránky s MyAllocator (vyžaduje sa členstvo). MyAllocator je jedným z popredných manažérov kanálov na svete. Môžeme iniciovať nastavenie vášho účtu MyAllocator. Výhody používania nášho rozhrania PMS Lite sú početné. Nemusíte sa obávať zložitých chybových kódov MyAllocator alebo zlyhania kanálov. IWB to zvládne za vás.

Začať

Marketing online a sociálnych médií

5.  Vývoj webových stránok
bezplatný rezervačný motor

Potrebujete nový web. Pomenujte svoju cenu!

Výskum ukazuje, že viac ako 58% webových stránok hotelov je zastaraných alebo starých najmenej 4 rokov. Cestovatelia trávia v priemere 29,8 minút prezeraním webových stránok hotela pred vykonaním rezervácie. A 77% návštevníkov je výrazne ovplyvnených kvalitou dizajnu webových stránok.

Hotely preto musia poskytovať vynikajúci webový zážitok, ktorý zaujme a udrží pozornosť zákazníkov.

Vytvoríme vlastný, špičkový web pre váš hotel alebo ubytovacie zariadenie.

Tu je najlepšia časť: Pomenujte svoju vlastnú cenu! Nečakajte. Toto je optimálny čas na zvýšenie marketingovej expozície pomocou novej webovej stránky. Skontrolujte ceny a kontaktujte nás.

Kontaktuj nás

6.  Marketing sociálnych médií
hotelové marketingové nástroje

Vybudujte si vynikajúcu prítomnosť na Facebooku a Instagrame.

Výskum ukazuje, že 60% obchodníkov v oblasti cestovného ruchu považuje Facebook a Instagram za najúčinnejšie kanály na zacieľovanie nových divákov. V skutočnosti 84% milénií tvrdí, že si pravdepodobne naplánujú vlastnú cestu na základe príspevkov iných sociálnych médií. Toto je určite oblasť, ktorej sa musíte zúčastniť.

Marketing sociálnych médií nie je len o vysielaní. Potrebujete kurátorský obsah a text. Zacielenie a interakcia sú nevyhnutné.

Dovoľte nám vyhodnotiť vašu prítomnosť na sociálnych sieťach a ponúknuť odporúčania zadarmo. Na základe vašich požiadaviek spravujeme aj zverejňovanie a marketing vašich sociálnych médií. Vždy pracujeme v rámci rozpočtu vášho hotela, so zárukou.

Kontaktuj nás

7.  Video produkcia
hotelové marketingové nástroje

Polovičná cena! Získajte propagačné video pre svoj hotel, hostel alebo iné ubytovanie ešte dnes.

Video zvyšuje angažovanosť zákazníkov a môže viesť k 50% rýchlejšiemu rastu výnosov. Z webových stránok hotelov tiež môže zvýšiť rezervácie o 80%. Vyrábame cenovo dostupné videá z vášho hotela.

Potrebujete presvedčivejšie? Získajte kompletnú štatistiku a pozrite si naše ukážky. Áno, môžete minúť viac, ale prečo?

Uč sa viac

Viac služieb