InstantWorldBooking.com - Video kraldır. Web sitenizde veya sosyal medyada kullanmak için profesyonelce üretilmiş bir video alın. İçin özelleştirilmiş bir videoyla pozlamayı çarpıcı şekilde artırın oteller ve pansiyonlar

Hiç şüphe yok ki video pazarlamanın oteliniz, hosteliniz veya butik konaklamanız için kritik bir önemi var. Ama neden? Video, web sitenizdeki ve rezervasyon sitelerinizdeki rezervasyonları% 80 artırabilir. Aynı zamanda müşteri katılımını artırarak% 50'ye varan daha hızlı gelir artışı sağlar. Sosyal video, birleştirilen metin ve görüntülerden% 1200 daha fazla paylaşım oluşturur.

Otel konaklama videoları

Bunun gibi istatistiklerle, işletmeniz için videoyu görmezden gelemezsiniz.

Bugün oteliniz, hosteliniz veya diğer konaklama yerleriniz için tanıtım videosu alın. Instant World Booking şimdi bu eşsiz ve uygun fiyatlı hizmeti sunuyor. Kendi pazarlama çabalarınız için kullanmak üzere, modern tasarım özelliklerine sahip özel hazırlanmış bir video elde edersiniz. Potansiyel müşteriler için en iyi hizmeti ve kolaylıkları gösterin. Web sitenizde, sosyal medyada veya konaklamanızı tanıtmak istediğiniz herhangi bir yerde kullanın. Bir pazarlama videosu olmadan, bugünün sosyal medyasında etkin bir şekilde rekabet edemez veya son derece önemli millenial müşteri nüfusuna yeterince erişemezsiniz. Aşağıdaki demolarımıza bakınız. Kişiselleştirilmiş videonuzun ne kadar uygun fiyatlı olacağını görünce şaşıracaksınız. Sadece bizimle iletişime geçin.

Kendi videonuzla mı başladınız?
Bizimle iletişime geçin

  • Açılış sayfasına video eklemek, dönüşüm oranlarını% 80 artırabilir
  • Videoyu kullanan işletmeler, aramadan, kullanıcı olmayanlara göre% 41 daha fazla web trafiğine sahiptir
  • Sadece Facebook her gün 8 milyar video görüntüsü veriyor.
  • Facebook'taki video yayınları, fotoğraf yayınlarından% 135 daha fazla organik erişime sahip
  • Bir video izledikten sonra, kullanıcıların% 64'ünün çevrimiçi satın alma olasılığı daha yüksektir
  • İzleyiciler, bir videoda izledikleri mesajın% 95'ini saklar; okurken% 10'unu
  • Bir e-postadaki video, tıklama oranlarında% 200-300 artış sağlar

Kaynak: Forbes.com

Bugün oteliniz, hosteliniz veya diğer konaklama yerleriniz için tanıtım videosu alın

Benzersiz konaklama, aktivite ve konumun en iyi sunumu için videonuz için temayı seçersiniz. Videonuzun süresi normalde 2 ila 5 dakika olabilir (İpucu: yaklaşık 2 dakikalık kısa videolar en fazla ilgi çekici olanı alır). Son video, kapsamlı seyahat web ağımızdaki mülk profil sayfalarınıza dahil edilmiştir. Çoğu özellik için bu, video ve profil içeriğinizle birlikte 300’den fazla web sayfasını içerir; Ayrıca YouTube kanalımızda daimi olarak gösteriliyor. Videonuzu tüm sosyal medya kanallarımızda da tanıtacağız. Son olarak, kendi özel ve ticari kullanımınız için videonuzun bir kopyasını da alırsınız.

Pazarlama videosu demolarımıza göz atın

Bazen bir resim bin kelimeye bedeldir. Her demo örnek bir tanıtım videosunu temsil eder. Bu demolar, yalnızca oteliniz için üretilmiş özel bir videonun gücünü göstermektedir.

Demo # 1
Demo 2
Demo 3
Demo 4
Demo 5
Demo 6
Demo 7
Demo 8

Airbnb ve Butik tarzı videolar

Bunlar Airbnb'ler, daireler ve butik tarzı konaklama için örnek tanıtım videolarıdır.

Demo 9
Demo 10
Demo 11

Hostel tarzı videolar

Bunlar, hosteller ve hostel tarzı konaklamalar için örnek tanıtım videolarıdır.

Demo # 12
Demo 13
Demo 14
Demo 15
Demo 16
Youtube kanalı

Instant World Booking tarafından daha fazla demo ve video için YouTube kanalımızı inceleyin.

Kendi videonuzla mı başladınız?
Bizimle iletişime geçin

Oteller ve pansiyonlar için sosyal medya pazarlama hizmetimiz, video prodüksiyon hizmetimiz için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla hizmet